شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1400/02/29 شناسه خبر: 1735563
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان:

بیش از ۵۰ میلیارد تومان صرف تهیه سبد معیشتی برای مددجویان کرمانی شد

بیش از ۵۰ میلیارد تومان صرف تهیه سبد معیشتی برای مددجویان کرمانی شد
یحیی صادقی گفت: در مجموع طی ماه مبارک رمضان سال جاری با کمک خیران نیکوکار ۵۰ میلیارد و ۹۴۱ میلیون تومان به‌منظور توزیع سبد معیشتی و غذای گرم بین مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان امروز صبح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی ماه مبارک رمضان با کمک خیران نیکوکار یک‌ میلیون و ۵۷۰ هزار پرس غذای گرم به ارزش ۳۳ میلیارد و ۹۸۸ میلیون تومان بین مددجویان و خانواده‌های نیازمند سراسر استان توزیع‌ شد.

وی در ادامه هم چنین از توزیع ۵۸ هزار و ۲۸۶ سبد معیشتی بین مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: ارزش ریالی این سبدهای معیشتی بیش از ۱۶ میلیارد و ۹۵۳ میلیون تومان برآورد شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: درمجموع طی ماه مبارک رمضان امسال با کمک خیران نیکوکار ۵۰ میلیارد و ۹۴۱ میلیون تومان به‌ منظور توزیع سبد معیشتی و غذای گرم بین مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان هزینه شده است.

صادقی خاطرنشان کرد: در راستای اطعام و افطاری مددجویان و خانواده‌های نیازمند ۴۵۹ آشپزخانه مهدوی در استان کرمان راه‌اندازی شده بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1735563
ارسال نظر
نظرات