شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1400/02/30 شناسه خبر: 1735855
گزارش تصویری؛

طبیعت زیبای مسیر گرمک چخماقلو در مانه و سملقان

طبیعت زیبای مسیر گرمک چخماقلو در مانه و سملقان
درخت از مهم ترین عناصر زیست محیطی است که به کاهش آلودگی هوا و داشتن هوای پاک همراه با اکسیژن کمک می کند در جهان درختان اعجاب انگیز زیادی وجود دارند که بسیار زیبا و حیرت انگیز اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، شهرستان مانه و سملقان به مرکزیت شهر آشخانه از نظر جغرافیایی به دو قسمت کوهستانی و دشتی تقسیم می­ شود. بخش کوهستانی عمدتاً در جنوب و جنوب غربی شهرستان قرار گرفته و کوه­های قورخورد و حسن­بگ در این محدوده قرار می­ گیرند.

بهار فصل زندگی دوباره طبیعت است و جلوه های زیبای طبیعت را به خوبی می توان در بهار مشاهده کرد.از زیباترین و پرثمرترین نعمات الهی که مظهر حیات و سرزندگی است، می توانه به درخت اشاره کرد که بخش اعظم نیاز های انسان را برآورده می کند. درخت از مهم ترین عناصر زیست محیطی است که به کاهش آلودگی هوا و داشتن هوای پاک همراه با اکسیژن کمک می کند در جهان درختان اعجاب انگیز زیادی وجود دارند که بسیار زیبا و حیرت انگیز اند.

در بهار به راحتی می توانید از طبیعت زیبای محیط زندگی خود لذت ببرید و روحیه ای تازه بدست بیاورید و لی کماکان مراقب باشید که این طبیعت به دست ما، دچار خسران و ضرر نگردد. درادامه توجه شما را به طبیعت زیبای و منظره درختان شهرستان مانه و سملقان دعوت میکنیم.

 

 

 

عکاس: سیده زهرا رضایی/انتهای پیام

 

https://www.dana.ir/1735855
ارسال نظر
نظرات