شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/01 شناسه خبر: 1736247

حضور در انتخابات، امتداد مسیر کربلا است

حضور در انتخابات، امتداد مسیر کربلا است
نماینده ولی فقیه در شهرستان سرعین گفت: حضور در انتخابات لبیک به امام حسین (ع) و امتداد مسیر و نهضت کربلا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمود اصغری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، با اشاره به اهمیت انتخابات در سرنوشت کشور، اظهار داشت: بعد از گذشت چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی انتخابات های متعدد و مهم طی این سالها به بهترین صورت برگزار شده است که 28 خرداد 1400 نیز یک انتخابات مهم در پیش داریم.

وی افزود: حتی در زمان جنگ و موقعی که عراق و صدام شهرهای ما را بمباران می کردند، عده ای بر این باور بودند که نباید در این مناطق انتخابات برگزار شود، ولی با دستور حضرت امام (ره) در همان شهر انتخابات برگزار شد و مردم نیز در پای صندوق های رای حاضر شدند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سرعین گفت: امروز نیز ما انتخابات مهمی در 28 خرداد در پیش داریم که همه ملت ایران پیر و جوان و زن و مرد با در دست داشتن شناسنامه های خود در پای صندوق های را حاضر می شویم و افراد اصلح را در شورا و ریاست جمهوری انتخاب خواهیم کرد.

امام جمعه سرعین با بیان اینکه حضور در انتخابات بسان پاسخ به “هَلْ مِنْناصِرٍ یَنْصُرُنی” امام حسین (ع) در روز عاشورا است، تصریح کرد: ما با این حضور خود به حضرت اباعبدالله (ع) خواهیم گفت که همانگونه که شما در روز عاشورا با شهادت و اسارت اطرافیان خود به اسلام کمک کردید، ما نیز امروز با رای خودبه شما لبیک گفته و به اسلام قرآن کمک خواهیم کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1736247
ارسال نظر
نظرات