شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:29 منتشر شده در مورخ: 1400/03/01 شناسه خبر: 1736369

واکنش آمریکایی‌ها به فقر در ینگه‌دنیا+توئیت

واکنش آمریکایی‌ها به فقر در ینگه‌دنیا+توئیت
سیاستمداران آمریکا مانند کلاهبرداران بر مبل راحتی نشسته، تلویزیون‌های رنگی تماشا می‌کنند و همگی در رفاه هستند و متوجه فقر در جامعه خود نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ سیاستمداران و گماشته‌شدگان سیاسی آمریکا مانند کلاهبرداران بر مبل راحتی نشسته، تلویزیون های رنگی تماشا می کنند، در حال گشت و گذار در گوشی های هوشمند خود هستند و همگی در رفاه هستند و متوجه فقر در جامعه خود نیستند.

در ادامه به مطالب منتشر شده از فقر در آمریکا در شبکه های اجتماعی می پردازیم:

 

کاربر آمریکایی: ۹۰ درصد از شهروندان چینی زیر خط فقر آمریکا قرار دارند.

 

کاربر آمریکایی: جالب است بدانید که میزان فقر در آمریکا در ایالت های جمهوری خواه جنوبی بدتر است.

 

کاربر آمریکایی: ما به جز معامله تسلیحاتی، ۵۸ میلیارد دلار به رژیم صهیونیستی تقدیم کرده ایم. در زمانی که فقر در آمریکا به لطف کووید۱۹ به شدت افزایش یافته، کنگره ما به منظور دفاع موشکی ۳.۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار به رژیم اشغالگر می دهد.

 

خبرگزاری آمریکایی: سازمان ملل متحد (UN) طی گزارشی درباره فقر در آمریکا با تیتر "آینده ای ترسناک یا واقعیتی ویرانگر؟!" عنوان کرد که فقر شدید و نقض حقوق بشر در سراسر کشور آمریکا بیداد می کند. در مکانی که میلیون ها نفر امید اندکی به بهبود شرایط دارند، ثروت و فناوری های وسیع در کنار فقر تکان دهنده و شدید وجود دارد.

 

کاربر آمریکایی: از زمان آغاز همه گیری تاکنون، ثروت ۶۶۰ میلیاردر آمریکایی حدود ۴۰ درصد افزایش یافته است که مبلغ آن به ۱.۱ تریلیون دلار می رسد.

در همین حال، نرخ فقر در آمریکا در سال ۲۰۲۰ بیش از هر سال دیگری افزایش یافته است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1736369
ارسال نظر
نظرات