شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1400/03/03 شناسه خبر: 1736848
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی مطرح کرد؛

تجلی حماسه سوم خرداد در موفقیت‌های جبهه مقاومت

تجلی حماسه سوم خرداد در موفقیت‌های جبهه مقاومت
انبارلویی گفت: امروز فرهنگ مقاومت در سراسر منطقه در حال گسترش و تسری است و این فرهنگ ناشی از همان فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت مردم ایران در برابر رژیم بعث عراق است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم انبارلویی، عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز، اظهار داشت: ما در دفاع مقدس، هیچ اتکایی جز اتکا به خداوند متعال و ملت ایران نداشتیم و عملاً با ۸۰ کشور جهان به رهبری حزب بعث عراق درگیر یک نبرد نابرابر بودیم.

وی افزود: تمامی اعراب خلیج فارس و متحدان آمریکایی و اروپایی‌شان با ما درگیر جنگ بودند و شهدایی مانند شهید چمران، نخستین بذر مقابله با دشمنان و تجاوز سنگین آنها را کاشتند و نیروهایی از متن مردم را برای دفاع از این سرزمین به کار گرفتند و ضرباتی را بر پیکره رژیم بعث عراق فرود آوردند.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: مقاومت مردم ایران در جنگ تحمیلی به آزادسازی خرمشهر منتهی شد. آزادسازی خرمشهر مدل اصیل مردمی بود که ارتش و سپاه و مردم با همگرایی و همدلی با هم توانستند، چنین حماسه بزرگی را رقم بزنند. در آن زمان هیچ سربازی در خصوص این فتح‌الفتوح ادعایی نداشت و چون اتکای آنها به خداوند بود.

انبارلویی با اشاره به شکست ارتش رژیم صهیونیستی در برابر مقاومت فلسطین گفت: برای اولین بار در تاریخ تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی است که نیروهای مقاومت فلسطین موفق شده‌اند، ارتش رژیم صهیونیستی را با موجی وسیع از حملات موشکی مواجه سازند و گنبد آهنین را ناکارآمد جلوه دهند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی ادامه داد: نیروهای اسرائیلی حمایت قاطع ناتو و کشورهای مرتجع عربی را به همراه داشت و کمتر کسی فکر می‌کرد که فلسطینیان بتوانند اسرائیل را ناامن سازند و موج جدیدی را علیه رژیم صهیونیستی به راه اندازند و همه را مات و مبهوت سازند.

انبارلویی تأکید کرد: امروز فرهنگ مقاومت در سراسر منطقه در حال گسترش و تسری است و این فرهنگ ناشی از همان فرهنگ دفاع مقدس و مقاومت مردم ایران در برابر رژیم بعث عراق است.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1736848
ارسال نظر
نظرات