شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1400/03/03 شناسه خبر: 1736901
فرمانده سپاه کردستان:

استقامت و پافشاری در اصول و ارزش ها عامل پیروزی بر دشمنان است

استقامت و پافشاری در اصول و ارزش ها عامل پیروزی بر دشمنان است
سردار سیدصادق حسینی گفت: دشمن باید بداند که با چوب لای چرخ گذاشتن و با به راه انداختن شو های نمایشی خود هرگز نمی تواند در مقابل اراده مردم و وفاداری آنان به این انقلاب کاری انجام دهد چرا که مردم این بار نیز با حضور خود در انتخابات دشمنان را نا امید خواهند کرد و استحکام و صلابت نظام را به جهانیان نشان خواهند داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از کُردتودی، مراسم گرامیداشت سوم خرداد صبح امروز با حضور فرمانده و نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس، استاندار و جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محوطه باز ستاد فرماندهی سپاه کردستان برگزار شد.

در این مراسم سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تبریک به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد و آزادی خرمشهر عزیز اظهار داشت: به فرموده امام راحل فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه فتح ارزش هاست.

وی عنوان داشت: جایگاه بازگشت خرمشهر جایگاهی رفیع است چرا که عراقی ها آمده بودند تا با تغییر نام خرمشهر به محرمه آن را برای همیشه از خاک ایران جدا کنند اما با استقامت و از خود گذشتگی سربازان و شهدای این آب و خاک چیزی جز خفت و خواری نصیب  آنان نشد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: مبارزه و جنگ در دفاع از آب و خاک در فتح خرمشهر عده و عُده  نمی شناخت و در آن روزها همه با هم چه فرمانده و چه سرباز در یک صف برای آزادی و سربلندی این انقلاب شجاعانه به میدان می آمدند  و افتخار آزادی را به ارمغان می آوردند.

سردار حسینی در ادامه گفت: عملیات آزاد سازی خرمشهر و حضور رزمندگان  در میدان جنگ و پیروزی آنان در فتح خرمشهر نقطه اراده ما و ملت این انقلاب را به دشمن نشان داد.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر عنوان داشت: خرمشهر عزیز بخشی از افتخارات ایران و شهدای ما در این انقلاب است  چرا که فتح خرمشهر حقانیت ما را در برابر دشمن تجاوزگر در جهان به اثبات رساند.

وی افزود: در 32 روز جنگ خانه ها و نخلهای خرمشهر سوخت اما سربازان و فرماندهان با مقاومت و ایستادگی خود و با آزادسازی این افتخار را برای همیشه سهم ایران عزیز کردند و تمام زخم های آن را التیام بخشیدند.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر عنوان داشت: در روزهای جنگ تا آزاد سازی خرمشهر 16 هزار نفر از افراد دشمن تسلیم 19 هزار کشته و 5هزارو 400 کیلو متر از خاک کشور آزاد شد و این چیزی جز ایمان و اراده و خلاقیت  رزمندگان ما در برابر دشمن نبود.

وی افزود: امروزه افتخار استقامت و ایستادگی این انقلاب برای تمامی جوامع مسلمان به یک الگو تبدیل شده است.

سردار حسینی در ادامه خاطر نشان کرد: ارتباط قلبی سرباز و فرمانده به معنای فتح و پیروزی است و گرنه تجهیزات و ادوات جنگی پشت سر دشمن است و امروز پایگاه‌های هوایی آنها و مرکز فساد رژیم صهیونیستی مورد حمله قرار فلسطینیان قرار می‌گیرد.

وی با گریزی به مسئله  انتخابات افزود: دشمن این روزها با به راه انداختن جنگ روانی میخواهد مردم را از حضور در انتخابات  دلسرد کند اما مردم که از سرمایه های اصلی این نظامند همیشه با حضور خود در تمامی صحنه ها به دشمن نشان دادند که همیشه تیر آنها به سنگ و تمامی نقشه هایشان در مورد ایران و این انقلاب نقش بر آب بوده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دشمن باید بداند که با چوب لای چرخ گذاشتن و با به راه انداختن شوهای نمایشی خود هرگز نمیتواند در مقابل اراده مردم و وفاداری آنان به این انقلاب کاری انجام دهد چرا که مردم این بار نیز با حضور خود در انتخابات دشمنان را نا امید خواهند کرد و استحکام  و صلابت نظام را به جهانیان نشان خواهند داد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1736901
ارسال نظر
نظرات