شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1400/03/03 شناسه خبر: 1736994
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس:

قله سرافراز دفاع مقدس، فتح خرمشهر است/ درخت آبیاری‌شده با خون شهدا امروز در فلسطین ثمر می‌دهد

قله سرافراز دفاع مقدس، فتح خرمشهر است/ درخت آبیاری‌شده با خون شهدا امروز در فلسطین ثمر می‌دهد
کوشکی گفت: فتح خرمشهر قله سرافراز دفاع مقدس است و این پیروزی و افتخار های کسب شده در دفاع مقدس هدیه خداوند به رزمندگان اسلام بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، سعید کوشکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس پیش از ظهر امروز در ویژه برنامه های بزرگداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر که در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، ضمن تبریک سالروز آزاد سازی خرمشهر در سوم خرداد، گفت: فتح خرمشهر قله سرافراز دفاع مقدس است و این پیروزی و افتخار های کسب شده در دفاع مقدس هدیه خداوند به رزمندگان اسلام است.

وی افزود: در دفاع مقدس به جهان نشان دادیم که اراده مومنان همان طور که خداوند فرموده بر عالمیان حاکم خواهد شد و برکت خون شهدا در دفاع مقدس مانند درخت تناوری است که امروز در غزه و فلسطین شاهد ثمر دهی آن هستیم که در واقع پیروزی‌های عظیم‌تری را به فرماندهی کل قوا در آینده شاهد خواهیم بود.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا رهروان خوبی برای شهدا باشیم و از دستوارت و فرامین اهل بیت(ع) و مقام معظم رهبری اطاعات کنیم.
 
گفتنی است، برخی از شاعران نیز در این مراسم شعرهایی را در خصوص دفاع مقدس قرائت کردند.
 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1736994
ارسال نظر
نظرات