شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1400/03/03 شناسه خبر: 1737053
معاون هماهنگ‌کننده سپاه نینوا؛

سوم خرداد فرصت بازشناسی مقاومت مردم/به فکر فتح خرمشهرهای دیگر باشیم

سوم خرداد فرصت بازشناسی مقاومت مردم/به فکر فتح خرمشهرهای دیگر باشیم
مازندرانی با بیان این که سوم خرداد فرصت بازشناسی مقاومت مردم است، گفت: باید به فکر فتح خرمشهرهای دیگر در عرصه های متفاوت باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، سرهنگ حمید مازندرانی ظهر امروز در حاشیه مراسم گرامیداشت سوم خرداد در گفت و گو با خبرنگاران اظهارکرد: بی تردید سوم خرداد و ایام سالروز فتح خرمشهر فرصت مغتنمی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران اسلامی است که با انقلاب خونین خود راه جدیدی را پیش روی بشریت گشود.

رئیس ستاد گرامیداشت حماسه سوم خرداد سپاه نینوا گلستان افزود: اراده خداوند متعال بر آزادسازی خرمشهر بود تا عبد صالح اش، حضرت امام خمینی(ره) این دستاورد عظیم را کار خدا بداند و بگوید «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب به عنوان امام امروز جامعه صراحتاً تاکید کرده‌اند خرمشهرهای دیگری در عرصه‌های غیرنظامی در پیش است که باید فتح شود.

مازندرانی گفت: در این روز غرورآفرین باید به فکر صحنه‌های مقابله با استکبار جهانی در عرصه‌های مختلف بخصوص اقتصادی، فرهنگی و معضلات اجتماعی باشیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه نینوا گلستان اضافه کرد: برنامه‌های گرامیداشت سی و نهمین سالروز آزادسازی خرمشهر و سوم خرداد سپاه نینوا در قالب ۳۰ سرفصل و تحت عنوان هزار برنامه در طول این ایام در سراسر استان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737053
ارسال نظر
نظرات