شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 16:05 منتشر شده در مورخ: 1400/03/04 شناسه خبر: 1737365
فرمانده انتظامی سرخس خبر داد؛

شناسایی عاملان ضرب‌وجرح مأموران محیط زیست در سرخس

شناسایی عاملان ضرب‌وجرح مأموران محیط زیست در سرخس
علائی گفت: تمامی افراد دخیل در درگیری و ضرب‌وجرح هفته گذشته مأموران محیط زیست سرخس شناسایی و دستورات قضایی برای دستگیری این افراد که بعضاً دارای سوابق کیفری نیز هستند، صادر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمود علائی، فرمانده انتظامی سرخس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: هفته گذشته مأموران محیط زیست شهرستان در راستای اجرای دستور مقام قضایی با همکاری نیروی انتظامی، برای کشف آثار و ادله مجرمانه، به یکی از روستاهای شهرستان عزیمت و اقدام به بازرسی منزل شکارچیان کردند.

فرمانده انتظامی سرخس افزود: در حین اجرای این مأموریت متأسفانه به ناگاه چند نفر از این شکارچیان غیرمجاز، با حمایت تعدادی اراذل‌واوباش به‌وسیله سلاح چوب و چماق و سلاح سرد به مأموران حمله‌ور شده، که با تیراندازی مأموران انتظامی از محل متواری شدن، اما متأسفانه دراین‌بین دو نفر از مأموران محیط زیست و خودروی آن‌ها آسیب دید.

وی بیان کرد: در ادامه پس از هماهنگی‌های لازم با دادستان شهرستان، چند اکیپ از انتظامی و مرزبانی به محل اعزام و ضمن کشف تعداد زیادی سلاح سرد، چوب و چماق، مهمات و سلاح شکاری تعداد ۴ دستگاه موتورسیکلت و یک خودرو از شکارچیان غیرمجاز کشف و سه نفر در این زمینه دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شدند.

علائی در پایان ضمن قدردانی از دادستان‌، فرمانده مرزبانی و همچنین تشکر از همکاری خوب اهالی روستا گفت: تمامی افراد دخیل در این درگیری به‌طور کامل شناسایی و دستورات قضایی برای دستگیری این افراد که بعضاً دارای سوابق کیفری نیز هستند، صادر شد

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737365
ارسال نظر
نظرات