شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1400/03/04 شناسه خبر: 1737383

شاخ و شانه کشیدن رژیم صهیونیستی برای ایران

شاخ و شانه کشیدن رژیم صهیونیستی برای ایران
در حالی که وزیر امور خارجه آمریکا به رژیم صهیونیستی سفر کرده است، بنیامین نتانیاهو به وی هشدار داد که اسرائیل ممکن است بدون آمریکا و به تنهایی با تهدید هسته‌ای ایران مقابله کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست: در حالی که "آنتونی بلینکن" وزیر امور خارجه آمریکا به اسرائیل سفر کرده، "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی به وی هشدار داد که اسرائیل ممکن است بدون آمریکا و به تنهایی با تهدید هسته‌ای ایران مقابله کند.

سفر بلینکن به رژیم صهیونیستی درست قبل از دور پنجم مذاکرات غیرمستقیم بین آمریکا و ایران برای بازگشت به توافق هسته‌ای 2015 (برجام) اتفاق افتاد.

بلینکن و هیئت همراه وی صحبتی از اینکه ایران در دستور کار این سفر است نکردند، اما مقامات صهیونیستی قصد دارند در جلسات خود موضوعِ ایران را مطرح کنند.

نتانیاهو طی مراسم قدردانی از مأموران ممتاز موساد گفت: "مهمترین مأموریت برای هر یک از شما جلوگیری از تسلیح ایران با سلاح هسته‌ای است. این عالی ترین مأموریت است."

"رابرت مالی" نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد این مذاکرات گفت: "آخرین دور مذاکرات، سازنده بود و شاهد پیشرفت معناداری بودیم. اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود."

وی ابراز امیدواری کرد که دور پنجم این مذاکرات به سمت بازگشت متقابل به انطباق بیشتر پیش رود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737383
ارسال نظر
نظرات