شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737604
رئیس اداره ورزش ملایر:

ورزشکار ملایری مدال آسیایی خود را به خانواده شهید مدافع حرم اهدا کرد

ورزشکار ملایری مدال آسیایی خود را به خانواده شهید مدافع حرم اهدا کرد
حمیدرضا سپهری نیا گفت: سعید کولیوند مدال برنز مسابقات دو و میدانی 2012 غرب آسیا خود را به خانواده شهید مدافع حرم حیدر ابراهیم خانی اهدا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهمدان، حمیدرضا سپهری نیا، رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر اظهار کرد: همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای

انتظامی مدال آسیایی یکی از ورزشکاران ملایر به خانواده نخستین شهید مدافع حرم ملایر اهدا شد.

وی افزود: در این مراسم سعید کولیوند مدال برنز مسابقات دو و میدانی 2012 غرب آسیا خود را به خانواده شهید مدافع حرم حیدر ابراهیم خانی اهدا کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر بیان کرد: این اقدام به منظور پاس داشت مقام شامخ شهداء والامقام بخصوص جایگاه ارزشمند شهدای مدافع حرم انجام شد.

وی گفت: سعید کولیوند در مسابقات قهرمانی دو و میدانی غرب آسیا در سال 2012 در کشور امارت موفق به کسب این مدال در رشته ده گانه شده بود.

سپهری نبا با بیان اینکه کولیوند هم اکنون به عنوان مربی تیم های ملی مشغول فعالیت است، تصریح کرد: این ورزشکار ملایری در مسابقات پاراالمپیک ریو به عنوان مربی حضور داشت.

گفتنی است شهید حیدر ابراهیم خانی نخستین شهید مدافع حرم ملایری است که در راه دفاع از حرم حضرت زینب (س) فروردین ماه سال 1395 در سوریه به جمع شهدای مدافع حرم پیوست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737604
ارسال نظر
نظرات