شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737609
استاندار سلیمانیه؛

امنیت در مرزهای ۲ کشور برقرار است

امنیت در مرزهای ۲ کشور برقرار است
هه وال ابوبکر استاندار سلیمانیه گفت: برای مراودات تجاری بین ۲ کشور باید امنیت برقرار شود که این امنیت هم اکنون در مرزهای ۲ کشور فراهم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از کُردتودی، هه وال ابوبکر استاندار سلیمانیه در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد تجاری بانه و مریوان اظهار کرد: علارغم مشکلات فراوان و شیوع گسترده کرونا در سطح جهان مراودات تجاری بین ۲ کشور همچنان برقرار است که این مراودات از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: برای توسعه و پیشرفت خاک مقدس کردستان باید سرمایه گذاران همت کنند و در زمینه تولید و رشد صنعت سرمایه‌گذاری کنند. 
 
ابوبکر بازگشایی مرز سیرانبند بانه، پروژه راه آهن همدان_ سنندج و فرودگاه بین المللی سقز را از جمله پروژه های مهم در راستای سرمایه گذاری عنوان کرد و گفت: انتقال راه آهن به سلیمانیه راه را برای تسریع در سرمایه گذاری فراهم میکنند امیدواریم این پروژه به زودی محقق شود.
 
وی در پایان از سرمایه گذاران اقلیم کردستان عراق خواست در منطقه ویژه اقتصادی بانه سرمایه گذاری کنند و خاطر نشان کرد: سرمایه گذاری در استان های غرب ایران بویژه منطقه ویژه اقتصادی بانه به اشتغال و تولید در اقلیم کردستان و استان کردستان کمک می کنند و راه را برای توسعه  پیشرفت فراهم میکند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737609
ارسال نظر
نظرات