شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:32 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737646
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

برخی چهره‌های رد صلاحیت‌شده با مظلوم‌نمایی درصدد ناامیدی مردم هستند/ لزوم احترام به قانون از سوی نامزدها

برخی چهره‌های رد صلاحیت‌شده با مظلوم‌نمایی درصدد ناامیدی مردم هستند/ لزوم احترام به قانون از سوی نامزدها
رضا آریانپور گفت: شورای نگهبان در احراز صلاحیت‌ها براساس آنچه که قانون برای آنها تعیین کرده است؛ تصمیم‌گیری و اعلام کرد و وجود نامزدهای جناح‌ها و سلایق مختلف، نشان از عدم دخالت انگیزه‌های سیاسی در این شورا می‌باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا آریانپور، نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه‌تپه در گفتگو با گلستان ما، گفت: شورای نگهبان در گذشته ثابت کرده است که در چارچوب قانون عمل کرده و حواشی سیاسی بر تصمیم قانونی آنها هیچ تاثیری ندارد.

وی افزود: مسلما جناح‌ها و افراد سیاسی با مظلوم‌نمایی و القای اینکه با رد صلاحیت آنها، حق مردم تضییع شده است؛ درصدد ناامیدی مردم از شورای نگهبان و نظام هستند؛ اما واقعیت این هست که  سوابق، موضع گیریها و اقدامات غیر قانونی قبلی خود این اشخاص و جناح ها موجب شد که قانون باعث عدم احراز آنها شود؛ نه تصمیم صرف اعضای شورای نگهبان.
 
آریانپور ادامه داد: تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان نشان داد که قانون، فصل‌الخطاب است و تایید افراد از جناح ها و سلایق مختلف حاکی از پرهیز شورای نگهبان از اعمال دیدگاه سیاسی و مصلحت اندیشی است.
 
نماینده شرق گلستان تاکید کرد: خروجی تصمیم شورای نگهبان نشان داد که حاشیه‌سازی و جنگ روانی ایجادشده در فضای حقیقی و مجازی هیچ خللی در تصمیم آنها نداشته و نخواهد داشت.
 
وی تصریح کرد: جریان نفوذ، موضوع مهمی است که شورای محترم  نگهبان باید به آن توجه ویژه داشته باشد و با تصمیمی که برخاسته از مر قانون اساسی است مردم و کشور را از جریان نفوذ و نفوذی های احتمالی مصون نگه دارد.
 
آریانپور در پایان گفت: شورای نگهبان تاکنون ثابت کرده است که انقلابی است و باید انقلابی هم باقی بماند؛ تا ثمره این تصمیمات انقلابی کمک به انتخاب افراد صالح و توانمند توسط مردم و کاهش مشکلات مردم باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1737646
ارسال نظر
نظرات