شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737681
فرمانده سپاه بیت المقدس:

حضور به موقع مردم در تمامی عرصه ها نشانه مردمی بودن آن است

حضور به موقع مردم در تمامی عرصه ها نشانه مردمی بودن آن است
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به وظایف نخبگان در جامعه اشاره کرد و گفت: نخبگان جامعه ما باید با روشنگری در میان مردم حضور یابند و به آنان در انتخاب شایسته و اصلح یاری رسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با حضور در جلسه هم اندیشی و روشنگری در بین اقشار بسیجی که در دیواندره برگزار شد اظهار داشت: حوادثی  که در چهل سال گذشته در کشور ما اتفاق افتاد مهم بود چرا که  به ما کمک  کرد تا آینده کشور  را به خوبی ترسیم کنیم.

وی عنوان داشت: حرکت مردم در تمامی عرصه های انقلاب همیشه جلوتر از حرکت مسوولین بوده است و در صحنه عمل مردم ثابت کردند که همیشه پای این انقلاب  و دستاورد های آن بوده اند.

وی به اهمیت موضوع منطقه ای فلسطین و الگو گیری آنها از الگوی مقاومت ایران اشاره کرد و افزود: حوادث منطقه ای که امروزه شاهد به وقوع پیوستن آن هستیم به خوبی نشان داده است که با داشته های ملی میتوان به نتیجه رسید.

سردار حسینی گفت: در اوایل انقلاب کشور در چنگ لیبرال ها بود اما به محض اینکه حرکت انقلابی و  روحی جهادی  بر جامعه حاکم شد، کشو به سرو سامان  و امنیت رسید.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر در ادامه به انتخابات گریزی زد و اظهار داشت: برگزاری و شرکت در انتخابات تاثیرات فراوانی  به روی اقتصاد و سیاست کشور خواهد گذاشت و به همین دلیل است  که ما باید تلاش بکنیم تا با مشارکت در انتخابات آینده بهتری را برای این انقلاب رقم بزنیم .

وی گفت: یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی بحث انتخابات است  که معاندین در تلاشند تا با ناامید کردن مردم و به راه انداختن جنگ روانی از حضور مردم در انتخابات جلوگیری به عمل آورند اما اگر ما مشارکت حداکثری داشته باشیم یک بار دیگر به دشمن ثابت خواهد شد که نمیتواند در برابر اراده مردم کاری از پیش ببرد.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه به وظایف نخبگان در جامعه اشاره کرد و  تصریح نمود: نخبگان جامعه ما باید با روشنگری در میان مردم حضور یابند و به آنان در انتخاب شایسته و اصلح یاری رسانند.

سردار حسینی به شروع تبلیغات و رقابت در بین نامزد های انتخاباتی اشاره کرد و بیان نمود: مردم باید با دقت برنامه های هر نامزد انتخاباتی را در نظر بگیرند و با تامل  در مورد تمامی جنبه ها فرد شایسته را انتخاب نمایند.

 وی گفت: تمامی دستاوردهای امروز ما با اوایل انقلاب قابل مقایسه نیست و همه اینها نتیجه تلاش در تمامی صحنه ها بوده است  و همین امر جایگاه ویژه ما در منطقه را تعیین کرده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس افزود: قوه مجریه اساسی ترین قوه در بین سه قوای حاکم بر کشور است  پس باید دقت و حساسیت لازم را داشته باشیم تا بتوانیم فردی مومن،انقلابی و از جنس مردم را برای این جایگاه در انتخابات  انتخاب کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737681
ارسال نظر
نظرات