شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان فارس
ساعت: 19:33 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737692
رئیس مجمع نمایندگان فارس:

رئیس‌جمهور آینده نباید اولویت‌های اقتصادی ملت را فدای مصلحت‌اندیشی کند

رئیس‌جمهور آینده نباید اولویت‌های اقتصادی ملت را فدای مصلحت‌اندیشی کند
ابراهیم عزیزی گفت: رئیس‌جمهور آینده باید تلاش کند اولویت‌های اقتصادی این ملت را فدای مصلحت‌اندیشی نکند و از مولفه‌های قدرت‌زا در تعیین منافع ملی حداکثر استفاده را ببرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شیرازه، اهمیت و جایگاه ویژه انتخابات موجب شده که دشمنان نظام اسلامی، تمامی تلاش خویش را به کار بگیرند تا مردم را نسبت به شرکت در انتخابات دلسرد و مأیوس نمایند تا بدین وسیله نظام را از این پشتوانه قوی محروم سازند و بتوانند در روند حرکت نظام خلل وارد نمایند.

برای خنثی نمودن توطئه دشمنان باید تدابیر و راهکارهایی اندیشیده شود که انگیزه مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد و زمینه حضور حداکثری آنان فراهم گردد.

اما باید دید معیارهای یک انتخاب درست و اصلح چیست و مردم چگونه باید کاندیدای خود را برگزینند.
 
به همین دلیل این پایگاه خبری در ادامه سلسله گفتگوها به سراغ ابراهیم عزیزی نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان فارس رفته است.

رئیس مجمع نمایندگان فارس در ابتدا با بیان اینکه در نظام سیاسی مبتنی بر دین، امروز ایران اسلامی قدرتمندانه درحال تصرف قله‌های هدف‌گذاری شده خود است، گفت: توسعه و عمق بخشی به اندیشه های دینی و اسلامی قطعا در انتخابات پیش‌رو باید همه مردم ایران اسلامی به اهداف بلند نظام اسلامی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

عزیزی در ادامه  دسترسی به همه این اهداف را در سایه  انتخاب دقیق، حساب شده، هوشمندانه و با بصیرت امکان‌پذیر دانست و افزود: امید است در این دوره مردم ما به این نکات توجه بیشتری کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص معیار انتخاب شایسته و اصلح که فرمودند: بدون شک فردی که برای انتخابات ریاست جمهوری انتخاب می‌شود باید دارای ویژگی‌های منحصر به فردی باشد که بتواند کشور بزرگ ایران را به خوبی مدیریت کند، اشاره کرد و گفت: یک رئیس جمهور اصلح باید یک سری قابلیت‌های فردی و توانمندی‌های مدیریتی را داشته باشد که بتواند اداره امور کشور را به درستی انجام دهد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پایبندی به اصول و ارزش‌های انقلابی ملت ایران را از جمله موضوعات مهم و محوری برشمرد که باید رئیس جمهور آینده از آن برخوردار باشد.

عزیزی با اشاره به اینکه ایستادگی روی مواضع بر حق ملت ایران در مجامع جهانی و منطقه‌ای، از جمله شاخصه‌هایی است که رئیس جمهور آینده باید از آن بهره‌مند باشد، افزود: دارا بودن روحیه مردمی و ارتباط موثر و تعیین کننده با مردم از دیگر ویژگی‌های یک رئیس جمهور است.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور آینده باید با برنامه وارد میدان شود، تاکید کرد: کسی که دارای ویژگی برنامه محوری نباشد نمی‌‍‌‌تواند کشور بزرگی مثل ایران را در حوزه اجرا مدیریت کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: فرد منتخب ریاست جمهوری باید در همه سطوح پایبند به شعارها و گفتمان انقلاب اسلامی باشد، همچنین بایستی تلاش کند نظام سلطه (آمریکا و هم‌پیمانانش) را به نوعی مورد ارتباط قرار دهد که عزت ملت ایران حفظ شود و بتواند مقتدرانه از مواضع ملت ایران دفاع کند.

رئیس مجمع نمایندگان فارس همچنین اضافه کرد: رئیس جمهور آینده باید تلاش کند اولویت های اقتصادی این ملت را فدای مصلحت اندیشی نکند و از مولفه های قدرت‌زا در تعیین منافع ملی حداکثر استفاده را ببرد.

به گفته عزیزی رئیس جمهور آینده باید یک روحیه ولایتمداری در میدان عمل داشته باشد و خود را سرباز این ملت و مکتب انقلاب اسلامی بداند و از روحیه شجاعت و جسارت برخوردار باشد، به توانمندی‌ها و قابلیت‌های داخلی ایران اسلامی اعتقاد و باور داشته باشد، زمینه وحدت و انسجام حداکثری مردم را فراهم کند و در نهایت باید تلاش کند با قدرت های سلطه گر قاطعانه و شجاعانه روبرو شود.

مشارکت بالا نشان دهنده بصیرت آگاهی و هوشیاری ملت بزرگ ایران است

نماینده مردم شهرستان‌های شیراز و زرقان در مجلس به مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: بدون شک مشارکت حداکثری مردم یک مولفه بسیار مهم در انتخابات است و حضور مردم ما در پای صندوق های رای دست آوردهای زیادی به همراه دارد و مطمئن هستیم مثل همیشه مردم این بار هم در صحنه خوش خواهند درخشید، چون اگر مردم به دلایلی حضور حداکثری نداشته باشند منافع و قدرت ملی و بازدارندگی که امروز نظام اسلامی در برابر برخی دشمنان نیاز دارد دچار خدشه خواهد شد.

به گفته عزیزی مشارکت بالا تامین کننده منافع ملی، تضمین کننده اهداف انقلاب اسلامی و نشان دهنده بصیرت آگاهی و هوشیاری ملت بزرگ ایران است.

امثال سرداران دلیر سپاه اسلام امروز منتظر انتخاب آگاهانه و با بصیرت ملت ایران هستند

رئیس مجمع نمایندگان فارس در خصوص اهمیت این انتخابات عنوان کرد: قطعا انتخابات پیش رو تداوم بخش توفیقات بزرگ ملت ایران در عرصه‌های ملی و بین‌المللی است به ویژه در ادامه مقابله ملت بزرگ ایران اسلامی در روبروی نظام سلطه انتخابات می‌تواند نقش مهمی داشته باشد.

عزیزی در پایان با بیان اینکه انتخابات پیش رو در جهت معرفی ارزش‌های نظام اسلامی بسیار مهم است، افزود: امثال سرداران دلیر سپاه اسلام امروز منتظر انتخاب آگاهانه و با بصیرت ملت ایران هستند.

 انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1737692
ارسال نظر
نظرات