شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1400/03/05 شناسه خبر: 1737807
مدیرکل اوقاف استان قزوین:

انتخابات یکی دیگر از خرمشهرهایی است که باید فتح شود

انتخابات یکی دیگر از خرمشهرهایی است که باید فتح شود
حجت‌الاسلام سیدمصطفی مجیدی با بیان اینکه انتخابات یکی دیگر از خرمشهرهایی است که باید فتح شود؛ گفت: امروز استکبار در یک جبهه قرار گرفته و به دنبال جلوگیری از حضور مردم در انتخابات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  صبح قزوین؛ اولین جلسه کمیته برنامه ریزی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه استان قزوین با حضور مدیرکل، معاونین روسای ادارات ستادی و اجرایی این اداره کل و سایر اعضاء کمیته ظهر امروز(چهارشنبه) برگزار شد.


حجت‌الاسلام سیدمصطفی مجیدی در این جلسه ضمن گرامیداشت حماسه سوم خرداد اظهار کرد: سوم خرداد یکی از مهم‌ترین وقایع در تاریخ انقلاب اسلامی بود، فتح خرمشهر نه یک واقعه نظامی، بلکه یک مفهوم انسانی است؛ تاریخ ایران مملو از حوادث تلخ و شیرین و فراز و نشیب‌های مختلف است.

وی افزود: تاریخ معاصر ما با شکست و سقوط و عقب‌نشینی و از دست رفتن بخش‌های مختلف کشور و تسلیم شدن در برابر قدرت‌های بیگانه آغشته شده بود، با پیروزی انقلاب اسلامی جریان تاریخ در ایران مسیر متفاوتی را در پیش گرفت؛ از این به بعد بود که پیروزی، سربلندی، مقاومت و تاراندن مهاجمان و سرسختی برای حفظ حتی یک میلی‌متر از خاک کشور تبدیل به رسم ایرانیان شد.

مجیدی بیان کرد: فتح خرمشهر، پایانی بود بر صدها سال به یغما رفتن خاک این سرزمین که به واسطه حماقت و خیانت پادشاهان بر تاریخ ما تحمیل شد؛ حتی رژیم استبدادی- استعماری پهلوی نیز بخش‌هایی از کشورمان را به بیگانگان بخشید.


 
 
وی عنوان کرد: این بار ملتی که با دم مسیحایی امام خمینی(ره) زنده شده بود، با تکیه بر توانمندی‌ها و ایمان خود، تاریخ را تغییر داد و به این ترتیب، سوم خرداد روزی شد به وسعت همه تاریخ و خرمشهر، شهری شد به بزرگی یک ملت؛ به همین دلیل بود که فرمانده بزرگ این آزادسازی در سخنی تاریخی و تاریخ‌ساز فرمود «فتح خرمشهر فتح خاک نیست، بلکه فتح ارزش‌های اسلامی است.»

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه انتخابات یکی دیگر از خرمشهرهایی است که باید فتح شود؛ اظهار کرد: امروز استکبار در یک جبهه قرار گرفته و به دنبال جلوگیری از حضور مردم در انتخابات است؛ لذا برای ایجاد فضای شور و نشاط و حضور حداکثری مردم در پای صندق‌های رأی، باید با تمام ظرفیت‌های که داریم به میدان بیاییم و امیدواریم به مدد الهی و با حضور مردم شاهد فتح الفتوح خرمشهری دیگر باشیم.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان قزوین با تاکید بر اینکه مشارکت در انتخابات وظیفه شرعی و قانونی همه شهروندان است، بیان کرد: حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات وظیفه همگانی است و این مشارکت حداکثری برای نظام اسلامی و کشور خصوصاً در برهه حساس کنونی و هجمه‌های بی‌شمار دشمنان، عزت بخش و اقتدارآفرین خواهد بود.
 

وی با اشاره به برنامه ریزی‌های پیچیده دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی به منظور تزریق ناامیدی در مردم تاکید کرد: همه ما باید شرکت پرشور در انتخابات را به عنوان یک تکلیف باور داشته باشیم و با مشارکت حداکثری مشت محکمی بر دهان بدخواهان این نظام و انقلاب بزنیم.

مجیدی گفت: مقاومت مظلومانه و مقتدرانه که در یمن و فلسطین رخ داده است، همه از برکات ایستادگی ملت ایران است که این ایستادگی حتماً در برابر ظلم و زورگویی مستکبران از وجوه تمدنی انقلاب اسلامی است.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم انتخاباتی پر شور و با مشارکت حداکثری داشته باشیم که هم امیدی برای مستضعفین جهان که به انقلاب اسلامی دل بسته‌اند؛ بوده و هم مایه دلسردی دشمنان اسلام باشد.

گفتنی است؛ در ادامه این جلسه برنامه‌های مکتوب مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت و در حوزه مسائل اداری ضمن برطرف کردن موانع پیشرو بر حمایت و پشتیبانی از طرح‌هایی که مصوبه کمیته را کسب کردند تاکید شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1737807
ارسال نظر
نظرات