شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1400/03/06 شناسه خبر: 1737976
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد خرم آباد:

شورای نگهبان در تأیید صلاحیت‌ها بی‌طرفانه و اخلاق‌مدارانه عمل کرده است

شورای نگهبان در تأیید صلاحیت‌ها بی‌طرفانه و اخلاق‌مدارانه عمل کرده است
میر با بیان اینکه شورای نگهبان در تأیید صلاحیت‌ها بی‌طرفانه و اخلاق‌مدارانه عمل کرده است، گفت: کاندیداهای رد صلاحیت شده اکنون در معرض یک آزمون دیگری قرار گرفتند که به نظر می رسد از آزمون کاندیداتوری آن ها مهم تر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی میر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، در رابطه با ارزیابی های انجام شده توسط شورای نگهبان اظهارداشت: اعلام نظر شورای نگهبان در خصوص رد صلاحیت و تایید تعدادی از کاندیداهای ریاست جمهوری فصل الخطاب است و خللی بر آن وارد نیست.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان در تأیید صلاحیت‌ها بی‌طرفانه و اخلاق‌مدارانه عمل کرده است، افزود: در آستانه گام دوم انقلاب، همچنان دشمنان در صدد تفرقه و زمینه سازی برای نفاق و فتنه در کشور هستند‌ و همانطوری که می خواهند در مورد عملکرد شورای نگهبان هم تردید بین افکار و اذهان مردم ایجاد کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد خرم آباد عنوان کرد: اکنون بیش از هر زمان دیگر به یک انتخاب اصلح در تراز و هماهنگ با منظومه فکری انقلاب و تحقق آرمان های امام انقلاب نیاز داریم.

میر تصریح کرد: لازمه بروز تمامی این مهم ها، وحدت، همدلی و از همه مهم تر پذیرش رای شورای نگهبان از یک طرف و تشویق مردم به مشارکت حداکثری است.

وی خاطرنشان کرد: کاندیداهای رد صلاحیت شده اکنون در معرض یک آزمون دیگری قرار گرفتند که به نظر می رسد از آزمون کاندیداتوری آن ها مهم تر است.

کارشناس سیاسی تاکید کرد: پذیرش رای شورای نگهبان موجبات رضای خداوند را فراهم کرده و همچنین ارزش، اعتبار و اعتماد مردم را افزایش می دهد.

وی بیان کرد: امروز مدیریت کشور نیازمند یک مدیر خدوم و جهادی است و این روحیه خدمتگزاری با پذیرش رای شورای نگهبان به عنوان فصل الخطاب می تواند نمایان شود چراکه هدف پیشرفت و آبادانی کشور و خدمت به مردم و جامعه اسلامی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1737976
ارسال نظر
نظرات