شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:39 منتشر شده در مورخ: 1400/03/06 شناسه خبر: 1738074
روایتی از دلگرمی مردم؛

چشم روستائیان طالقان بعد از ۱۷ سال به بهسازی راه‌ها روشن شد

چشم روستائیان طالقان بعد از ۱۷ سال به بهسازی راه‌ها روشن شد
راهداری البرز طی برنامه‌ای یک‌ماهه کلیه راه‌های بالاطالقان و پائین طالقان را چاله‌گیری و لکه‌گیری می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، چند ماهی است که مسئولین دستگاه های اجرایی طالقان به منظور رسیدگی و رفع مشکلات مردم راهی روستاهای این شهرستان می شوند.

آقا براری معاون فرماندار طالقان در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ تصمیم بر این شد تا مسائل و مشکلات روستاها را دسته بندی کرده و هر ماه یکبارمسئولین مرتبط را به روستاها دعوت کنیم.
 
در این بازدیدها مردم روستا مهم ترین خواسته و مشکلات خود را مطرح می کنند، یک روستایی در گفتگو با خبرنگار تیتریک، می گوید؛ ۱۷ سال است که جاده امین آباد با مشکل مواجه است.
 
شخص دیگری ادامه می دهد؛ مسئولین شهرستان زمانی که عازم روستا می شوند وضعیت جاده ها و مشکلات مردم را از نزدیک مشاهده می کنند روستایی ها به حل مشکلاتشان دلگرم تر می شوند.
 
یکی دیگر از ساکنان روستای خوران طالقان به خبرنگار تیتریک، می گوید؛ چند سالی است که جاده روستا خراب است، طی یک سال اخیر راهداری تلاش خود را کرده است تا این جاده آسفالت شود.
 
حاجیان معاون راهداری البرز هم می گوید؛ طی بازه زمانی یک ماهه برنامه داریم که کلیه راه های بالاطالقان و پائین طالقان را چاله گیری و لکه گیری کنیم.
 
البته در این بازدیدها عوامل شبکه بهداشت و درمان جهت واکسیناسیون برای سالمندان در هر روستا حضور دارند و اینگونه بازدیدها و حضور مسئولان در روستاها می تواند روند حل مشکلات مردم را تسریع کند.   

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1738074
ارسال نظر
نظرات