شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 17:05 منتشر شده در مورخ: 1400/03/07 شناسه خبر: 1738239
در خطبه های جمعه این هفته هرمزگان عنوان شد؛

شورای نگهبان دروازه بان قانون اساسی است

شورای نگهبان دروازه بان قانون اساسی است
امامان جمعه هرمزگان تاکیدکردند: اعتراض به نهاد مقدس شورای نگهبان ناروا است و با اعلام اسامی هفت کاندید برای انتخابات ریاست جمهوری باید به نظر این شورا احترام گذاشت و برای حضور حداکثری و باشکوه در انتخابات مشارکت داشته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ حجت‌الاسلام حسین غلامی امام جمعه بشاگرد در خطبه های عبادی وسیاسی این هفته شهرستان با اشاره به آخرین دست و پا زدن های جبهه ی معاند در موضوع انتخابات اظهار کرد: یک عده‌اى در خارج نشسته‌اند و تبلیغ مى‌کنند که این دفعه دیگر مردم خسته شده‌اند و شور سابق را ندارند و از این قبیل حرفها. این‌ها اکثراً عقده‌هایى در دل دارند و روى همین‌عقده‌ها است که این صحبت‌ها را مى‌کنند و همین منافقین و دیگران که مردم آن‌ها را از ایران بیرون کردند، در خارج نشسته‌اند و مى‌گویند: مردم با ما هستند.

مدیریت جهادی سرلوحه رییس جمهور آینده کشور باشد

وی با بیان اینکه ما نیاز به رئیس جمهور خسته نشو با مدیریت جهادی داریم افزود:مهم‌ترین مشکلات کشور در دو عرصه اقتصاد و عدالت است و بهترین راه‌حلِ ممکن برای غلبه بر مشکلات مدیریت اقتصاد است، «هرجا ما با مدیریت‌های قوی و خسته‌نشو مواجه بودیم دیدیم که کار پیشرفت کرده و هرجا که این‌جور حضورِ لازم و دائم وجود نداشته باشد، البتّه مشکلات پیش می‌آید.

غلامی ادامه داد: این سبک مدیریتی همواره با عنوان مدیریت جهادی مورد تأکید بوده است با تنبلی، با بی‌حالی، کم‌انگیزگی، مسأله‌ی اقتصاد کشور حل نخواهد شد و مدیریت‌های جهادی باید بر مسائل اقتصادی کشور احاطه داشته باشند.

خطیب جمعه بشاگرد در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به مشکلات شهرستان و کارهای در دست اقدام مسئولان گفت: قبل از همه چیز جا داره از مدیر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بابت زحمات بی شاعبه ی ایشان در بشاگرد تقدیر و تشکر کنیم و همین جا درخواست داریم یک نگاه ویژه ای به تسریع در عملیاتی شدن تعریض جاده بشاگرد – میناب و مناسب سازی جاده بشاگرد -جاسک داشته باشند لذا انتظار داریم این خدمت نورانی شما از مسیر بشاگرد به زودی جلوه پیدا کند.

وی اضافه کرد: بحمدلله در بخش گافر کارهای خوبی در حال انجام است اما محور گراهون مورد از نگاه مسولین مغفول نماند.

امام جمعه بشاگرد خاطرنشان کرد:در حوزه آبرسانی خدمات خوبی صورت گرفته که از این بابت از مدیرعامل آبفا تشکر می کنم درخواست ما در این زمینه تکمیل پروژه ی سهران – گوهران و جگین – سردشت است که در صدر این پروژه از لحاظ اولویت نیازسنجی آبرسانی به روستای کوه حیدر است.

 
شورای نگهبان دروازه بان قانون اساسی است
 
حجت الاسلام سالاری گفت:شورای نگهبان دروازه بان قانون اساسی است و اعتراض به این نهاد مقدس ناروا است،با اعلام اسامی هفت کاندید برای انتخابات ریاست جمهوری باید به نظر این شورا احترام گذاشت و برای حضور حداکثری و باشکوه در انتخابات مشارکت داشته باشیم.
 

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری امام جمعه سیریک در خطبه های عبادی وسیاسی این هفته شهرستان اظهار کرد:دوری از محرمات و کنار گذاشتن هوای نفس، از مهمترین شئون تقوای انتخابات است و خواهشی که ما و مردم عزیز از کاندید های ریاست جمهوری داریم اینکه برای منافع خود دروغ نگویند.

وی با انتقاد از وضعیت گرانی های بسیار بالای اجناس و کالاهای داخل شهرستان که نسبت به کالا های دیگر شهرستان ها خیلی بالاتر است افزود:رهبری فرموده در اقتصاد بن بست وجود ندارد راه حل مشکلات ما درون کشور است نه بیرون مرز و نمونه بارز آن اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه شهرستان سیریک افزود:امروز اساس درد مردم بیکاری و رکود اقتصادی است پس باید رئیس جمهوری انتخاب کنیم که دوای درد ما باشد نه فقط منبر خوانی بلد باشد بلکه دولتی انقلابی جوان و نخبه تعیین کنیم.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: هر انتخاباتی که در ایران برگزار میشود دشمنان قبل از انتخابات با فرافکنی و دروغ پردازی جلوی مشارکت مردم را میگیرند و اگر باشکوه برگزار شد و کاندید مورد نظر شان هم انتخاب نشد انتخابات را زیر سوال میبرند و در یک برنامه از قبل مهندسی شده انتخابات را به تقلب محکوم می کنند.

وی اضافه کرد:این سخن اشتباه و دورغ بزرگی است که می گویند رئیس جمهور هیچ اختیاری ندارد، بلکه بالا ترین مقام بعد از رهبری بر عهده رئیس جمهور است و تمام تفاهم نامه ها، انتخاب وزیر تعیین بودجه ، انتخاب سفیران، انتخاب استاندار، فرماندار، بخشداران همه به انتخاب رئیس جمهور است فلذا سستی ها و کم کاری های خود را به این فریب که رئیس جمهور هیچ اختیار ندارد گره نزنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1738239
ارسال نظر
نظرات