شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:20 منتشر شده در مورخ: 1400/03/08 شناسه خبر: 1738452
سخنگوی ستاد گذر از پیک تابستان ۱۴۰۰ سیستان و بلوچستان:

برق ۳ اداره کل پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد/ برخورد قاطع با پرمصرف‌ها در دستور کار

برق ۳ اداره کل پرمصرف سیستان و بلوچستان قطع شد/ برخورد قاطع با پرمصرف‌ها در دستور کار
مجید رضوانی گفت: در راستای برخورد با ادارات پر مصرف در سیستان و بلوچستان، هفته گذشته برق سه دستگاه پرمصرف استان قطع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجید رضوانی، سرپرست روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان و سخنگوی ستاد گذر از پیک تابستان ۱۴۰۰  استان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در راستای برخورد با ادارات پر مصرف در سیستان و بلوچستان، هفته گذشته برق سه دستگاه پرمصرف استان قطع شد.

وی ادامه داد: با توجه به بروز تنش آبی ناشی از خشکسالی‌های اخیر و کاهش توان تولید نیروگاه‌های برق ‌آبی کشور و در راستای طرح‌های متعدد در حال اجرا به منظور افزایش بهره‌ وری انرژی و جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی مقرر شد با تشکیل گروه‌های ارزیابی با رصد و بررسی مصرف برق ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان، با اداراتی که همکاری لازم را در مدیریت بار شبکه توزیع برق سیستان و بلوچستان ندارند، برخورد قانونی می شود.

سرپرست روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان عنوان کرد: بر این اساس شرکت گاز، ادارات کل ثبت احوال و بهزیستی سیستان و بلوچستان به دلیل پرمصرفی مشمول قطعی برق شدند.

رضوانی تصریح کرد: شرکت گاز سیستان و بلوچستان به مدت ۲۴ ساعت مشمول قطعی برق شد، زیرا ۲ تخلف هم داشت، علاوه بر اینکه ساعت کاری خود را اصلاح نکرده بود و کماکان تا ۱۵ بعداز ظهر مشغول به کار بود، ۵۰ درصد هم افزایش مصرف داشت.

سرپرست روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان بیان کرد: ادارات کل ثبت احوال و بهزیستی استان با توجه به تعهدی که برای کاهش مصرف خود دادند برق برای آن ها دوباره وصل شد و روز بعد هم کارشناس آموزش مدیریت مصرف برق در این ادارات حضور یافت تا آموزش های لازم برای کاهش ۵۰ درصدی مصرف برق داده شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1738452
ارسال نظر
نظرات