شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1400/03/08 شناسه خبر: 1738477
مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد؛

برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری؛ اولویت آموزش و پرورش/ ممنوعیت دریافت وجه غیر از هزینه بیمه و کتب در مدارس دولتی

برگزاری کلاس‌ها به صورت حضوری؛ اولویت آموزش و پرورش/ ممنوعیت دریافت وجه غیر از هزینه بیمه و کتب در مدارس دولتی
مهران باهری گفت: بر اساس ابلاغ مدیر کل آموزش و پرورش دریافت هر گونه وجه غیر از هزینه بیمه و کتب درسی در مدارس دولتی ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران باهری در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه ثبت نام پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه به صورت حضوری آغاز شده است، گفت: والدین می توانند از طریق سامانه سیدا و درگاه  pada.medu.ir روند ثبت نام فرزندان خود را پیگیری کنند.

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان ادامه داد: در مقاطع دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و متوسطه اول مقاطع هشتم و نهم و متوسطه دوم یازدهم و دوزادهم نیاز به حضور اولیا در مدارس نیست و دانش آموزان به صورت اتوماتیک در همان مدرسه ای که تحصیل می کردند، ثبت نام می شوند.

وی بیان کرد: دانش آموزان پایه اول ابتدایی علاوه بر نام نویسی به منظور سنج جسمانی و آمادگی تحصیلی به یکی از پایگاه ها  مراجعه کنند و شرط قطعی شدن ثبت نام در این مقطع تحصیلی شرکت نو آموز در آزمون تست سلامت سنج جسمانی و آمادگی است.

باهری بیان کرد: بر اساس ابلاغ مدیر کل آموزش و پرورش دریافت هر گونه وجه غیر از هزینه بیمه و کتب درسی در مدارس دولتی ممنوع است.

مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در خصوص واکسیناسیون دانش آموزان تصریح کرد: در این زمینه تایع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و وزارت آموزش و پرورش هستیم.

وی در رابطه با وضعیت برگزاری کلاس های درسی در سال تحصیلی آینده بیان کرد: جهت برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و غیر حضوری نیز تابع سیاست های ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم؛ فلذا ما نیز منتظر اخبار ستاد در این زمینه هستیم که برای سال تحصیلی آینده چه اقداماتی را باید داشته باشیم.

باهری در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به ناشناخته بودن ویروس کرونا و شیوع این بیماری، هنوز تصمیم به استان ابلاغ نشده است؛ اما اولویت آموزش و پرورش برگزاری کلاس ها به صورت حضوری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1738477
ارسال نظر
نظرات