شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1400/03/08 شناسه خبر: 1738486
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی سیستان و بلوچستان:

۱۷۲۰ هکتار از اراضی سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد/ رسیدگی قضایی به ۳۴ فقره پرونده

۱۷۲۰ هکتار از اراضی سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد/ رسیدگی قضایی به ۳۴ فقره پرونده
ابراهیم موحدی فر گفت: در راستای مبارزه با پدیده زمین خواری و تجاوز به عرصه های منابع ملی هزار و هفتصد و بیست هکتار ار اراضی ملی رفع تصرف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم موحدی فر، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان در گقت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: در راستای مبارزه با پدیده زمین خواری و تجاوز به عرصه های منابع ملی هزار و هفتصد و بیست هکتار ار اراضی ملی رفع تصرف شد.

وی ادامه داد: این اراضی در قالب تبصره یک ماده ۵۵، از ۲۵ فقره تخلف به مساحت ۴۱۸ هکتار و از ۳۴ فقره پرونده به مساحت هزار و سیصد و دو هکتار در اجرای احکام قضایی به ارزش ۱۸هزار و نهصد ومیلیارد ریال رفع تصرف شد.

این مقام مسئول گفت: همچنین برای ۴۳ مورد تخلف زمین خواری به مساحت ۵۵۷ هکتار پرونده و تخریب و تصرف (ماده ۵۵) تشکیل  شد که جهت سیر مراحل قانونی و قضایی ارسال و در حال پیگیری است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری سیستان و بلوچستان از تجهیز یگان حفاظت استان در سال ۱۴۰۰ خبر داد و بر عزم جدی این اداره کل در پیگیری و مبارزه با پدیده زمین خواری و تخریب اراضی ملی تاکید کرد.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1738486
ارسال نظر
نظرات