شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1400/03/08 شناسه خبر: 1738518
مدیرعامل توزیع نیروی برق استان:

خاموشی‌های برق در گلستان ادامه دارد

خاموشی‌های برق در گلستان ادامه دارد
نصیری گفت: با توجه به افزایش مصرف برق احتمال اعمال خاموشی‌های دوباره برق در استان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ با جنوبی شدن جریانات از امروز روند افزایش دما آغاز شده و فردا و پس فردا بیشتر خواهد شد به طوری که در برخی از مناطق شمالی و مرکزی گلستان دما به ۴۵ درجه سانتی گراد و حتی بیشتر هم خواهد رسید و خطر افزایش مصرف برق نیز روز به روز بیشتر می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان اظهار کرد: با کاهش دما و به تبع آن کاهش مصرف برق چند روزی نیاز به خاموشی در استان نبود، اما با توجه به افزایش محسوس دما در روز‌های آینده، قطعی برق به میزان صرفه جویی و مدیریت همه مشترکان اعم از خانگی و صنعتی بستگی دارد و در صورت رشد مصرف دوباره برنامه خاموشی‌ها اجرا می‌شود.

علی اکبر نصیری  افزود: با تاکید بر مدیریت مصرف برق ادامه داد: مناطق مختلف را بلوک بندی کردیم و هر بلوکی که ۳۰درصد صرفه جویی در مصرف داشته باشد، برنامه خاموشی آن‌ها حذف خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان تصریح کرد: شناسایی کنتور‌های پر مصرف و برخورد با صاحبان آنها را از دیگر برنامه‌های شرکت برق در راستای کاهش خاموشی‌ها بیان کرد.

نصیری با بیان اینکه مردم، مصرف خود را مدیریت کنند، متذکرشد: در ساعات اوج مصرف از لوازم برقی پر مصرف استفاده نکنند و دمای کولر را روی ۲۶تنظیم کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1738518
ارسال نظر
نظرات