شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:07 منتشر شده در مورخ: 1400/03/08 شناسه خبر: 1738624
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرد

برنامه اول کنترل تورم، دوم تامین مسکن

برنامه اول کنترل تورم، دوم تامین مسکن
سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه سه برنامه را برای کاهش هزینه‌ها در نظر گرفته است، گفت: برنامه اول کنترل تورم، دوم تامین مسکن و سوم نظام سلامت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید ابراهیم رئیسی نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری در اولین برنامه تبلیغاتی خود در رادیو اقتصاد اظهار داشت: آنچه من را وادار به حضور در عرصه انتخابات کرد، مشکلات اقتصادی، ناامیدی‌ها و شرایط بازار برای تولیدکننده و مصرف کننده بود.

 
رئیسی گفت: من شاهد برخی نارسایی‌ها مثل پرونده‌های فساد اقتصادی بودم.
 
وی با بیان اینکه من نمی‌خواهم خدمات و زحماتی که در ادوار مختلف انجام شده است را نادیده بگیرم، گفت: ما ناگزیر به یک تحول هستیم.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشکلات موجود را حاصل بی‌برنامگی و عمل نکردن به برنامه می‌دانم. مسئول دولت باید یک درک صحیح از مشکلات و آماده یک اقدام انقلابی باشد.
 
رئیسی گفت: در دهه ۹۰ وضعیت اقتصاد آسیب جدی دیده است. در ۸ سال گذشته قیمت خودرو ۷ برابر، قیمت گوشت ۵ برابر، قیمت مسکن ۷ برابر افزایش پیدا کرده و ارزش پول ملی نیز افت کرده است.
 
وی با بیان اینکه ما سه برنامه را برای کاهش هزینه‌ها در نظر گرفتیم، گفت: برنامه اول کنترل تورم، دوم تامین مسکن و سوم نظام سلامت است.
 
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: ما باید جلوی خلق پول را بگیریم، زیرا نقدینگی سیل بنیان‌کن است. ما طرح داریم که چگونه این نقدینگی را به سمت تولید هدایت کنیم.
 
رئیسی با تاکید بر اینکه دولت پرهزینه اداره می‌شود، گفت: نرخ تورم باید کاهش پیدا کند. ما معتقدیم امکان کاهش جدی نرخ تورم و گرانی وجود دارد.
 
وی افزود: ارز ۴۲۰۰ تومانی چقدر وارد سفره مردم شد؟ این میزان ارز به جیب چه کسانی رفته است؟ ارز ۴۲۰۰ تومانی به جیب افراد خاصی، به تعداد انگشتان دست، رفته است. البته من تعداد آن‌هایی که ارز ۴۲۰۰ تومانی به جیبشان رفته است را دارم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1738624
ارسال نظر
نظرات