شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 08:36 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738682
علیرغم شیوع ویروس کرونا صورت گرفت؛

جابجایی افزون بر ۶۸۱ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان/ فرآورده‌های نفتی و سیمان؛ عمده کالاهای جابه جا شده

جابجایی افزون بر ۶۸۱ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان/ فرآورده‌های نفتی و سیمان؛ عمده کالاهای جابه جا شده
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان گفت: وضعیت حمل و نقل کالا با وجود شیوع ویروس کرونا کاملا عادی بوده به گونه ای که افزون بر ۶۸۱ هزار تن کالا در استان جابه جا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد یاسین احمدیان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: ۶۸۱ هزار و ۷۰۴ تن کالا به وسیله ۴۰ هزار و ۸۶۶ دستگاه ناوگان باری در ۲ ماهه سال جاری در شهرستان های تحت پوشش این اداره کل حمل شده است.

وی با بیان اینکه ۵۸  شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان در این مدت جابجایی کالاهای حمل شده را بر عهده داشتند، افزود: وضعیت حمل و نقل کالا در استان با وجود شیوع ویروس کرونا کاملا عادی و روان است.

وی ادامه داد: فرآورده های نفتی، سیمان و مصالح ساختمانی از جمله عمده کالاهای جابجا شده در سیستان و بلوچستان در ۲ ماهه سال جاری است.

این مقام مسئول اذعان کرد: با توجه به اینکه حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم در اولویت همکاران ما در این اداره کل قرار دارد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم اجرایی و پروتکل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل فعال در این حوزه ابلاغ شده است.

رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ضمن قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل، خاطر نشان کرد: در حال حاضر  ۹ هزار و ۴۱۳ نفر راننده، ۶ هزار و ۵۵۹ دستگاه ناوگان باری و همچنین ۳ پایانه بار، ۲ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای تحت پوشش این اداره کل فعالیت می کنند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1738682
ارسال نظر
نظرات