شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:04 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738691
عضو شورای عالی افتای استان کردستان:

شرکت در انتخابات نماد اتحاد در کشور است

شرکت در انتخابات نماد اتحاد در کشور است
ماموستا نظیری گفت: وحدت آفرینی لازمه اقتدار نظام اسلامی و انتخابات نماد اتحاد در کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، مشارکت و استقبال گسترده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه دغدغه‌ای جدی برای همه جریانات سیاسی کشور بوده و این روزها تمام صاحب نظران و مقام های ارشد کشوری به مشارکت پرشور هموطنان در انتخابات به عنوان یک رویداد ملی تاکید دارند.

ماموستا نظیری عضو شورای عالی افتا  استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: مشارکت بالای مردم و انتخاب اصلحترین فرد به عنوان رئیس جمهور نقش مهمی در پیشبرد اهداف و برنامه‌های کشور و رفع مشکلات موجود دارد.

وی عنوان داشت: هرچه مردم بیشتر پای صندوق‌های رای بیایند، پشتوانه نظام محکم‌تر می‌شود و در سطوح بین المللی و داخلی کارسازتر و مفیدتر خواهد بود.

این ماموستای اهل سنت افزود: به طور قطع مردم آگاه و فهیم ایران اسلامی برای ایفای نقش و مداخله در اداره امور کشور و ترسیم مسیر رشد و توسعه ایران اسلامی، حضوری حداکثری و هوشمندانه برای انتخاب اصلح ترین فرد در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراهای اسلامی خواهند داشت. 

وی با بیان اینکه وحدت آفرینی لازمه اقتدار نظام اسلامی است اظهار داشت: انتخابات نمود اتحاد در کشور است و نقش آفرینی در این صحنه سیاسی و اجتماعی نقش ویژه‌ای در توسعه و پیشرفت کشور دارد لذا مشارکت باید پرشور و فراگیر باشد.

عضو شورای عالی افتا  استان کردستان گفت:  بی تفاوتی نسبت به امر انتخابات مشکلی را برطرف نکرده و چه بسا وضعیت اقتصادی  و معیشت مردم را بیش از پیش دچار آسیب می کند بر این اساس هموطنان باید با حضور پرشور خود ضمن ابراز وفاداری به نظام نسبت به انتخاب فرد اصلح با دقت هرچه بیشتر عمل کنند.

ماموستا نظیری در پایان اظهار داشت: داشتن رییس جمهوری متعهد را موجب سربلندی نظام اسلامی و نماد مردم سالاری دینی ایران اسلامی دانست و تاکید کرد: کشور ما می تواند با تکیه بر نیروهای جوان، نخبگان، افراد تحصیل کرده و مردم دلسوزی که پای این انقلاب اسلامی هستند، استوار و باصلابت  به سرمنزل مقصود و پیشرفت برسد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1738691
ارسال نظر
نظرات