شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:16 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738764
فرماندار تفتاون مطرح کرد؛

تفتاون؛ دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح آبادانی

تفتاون؛ دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح آبادانی
فریبا برنایی بجد گفت: تفتان دومین شهرستان کشور است که برنامه آن در راستای اجرای طرح آبادانی تصویب و آماده اجرا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ فریبا برنایی بجد، فرماندار شهرستان تفتان در شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان که صبح امروز با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگانی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جهاد دانشگاهی برگزار شد، بیان کرد: طرح آبادانی و پیشرفت جامع تفتان از میان 450 شهرستان کشور که متقاضی اجرای این طرح بوده اند، تصویب و انتخاب شد که پس از طرح قلعه گنج، دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح آبادانی خواهد بود.

وی افزود: مجموعه وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی به دلیل گستردگی جامعه هدف و نوع خدماتی که ارائه می دهد، تحت تأثیر این طرح خواهد بود و بیشترین کار در طول مسیر با دستگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه است و به دلیل اهمیت این موضوع نیاز به برگزاری نشست تبیین و تشریح طرح در اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بود.

آمادگی دستگاه های تابعه وزارت کار برای اجرای برنامه های توسعه ای

مهرداد جهاندیده، رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز گفت: مجموعه دستگاه های زیر مجموعه این وزارتخانه با توجه به شرح وظایف و جامعه مخاطب گسترده ای که دارند می توانند در اجرای برنامه های توسعه ای استان نقش آفرین باشند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بسیار گسترده بوده و همگان از خدمات این وزارتخانه بهره مند می شوند، خوشبختانه با تلاش های مضاعف و پیگیری های مدیران دستگاه های تابعه وزارت، میزان رضایتمندی از این خدمات بسیار زیاد است.

این مقام مسئول اظهار کرد: در راستای هم افزایی به منظور اجرای تفاهمنامه منعقد شده فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری سیستان و بلوچستان، مجموعه دستگاه های وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان آماده همکاری در این خصوص هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در اجرای بهتر طرح پیشرفت و آبادانی شهرستان تفتان باید مسئولیت هر یک از دستگاه ها مشخص شود تا در جهت تحقق اهداف طرح، برنامه ریزی ها صورت پذیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1738764
ارسال نظر
نظرات