شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738776
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به وزیر نیرو:

اگر مشکل تامین منابع داریم، چرا برنامه‌ریزی ندارید؟

اگر مشکل تامین منابع داریم، چرا برنامه‌ریزی ندارید؟
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو گفت: درصورتیکه مشکلاتی در تامین منابع برق کشور وجود دارد، چرا باید در برنامه‌ریزی و نحوه خاموشی‌ها مشکل داشته باشیم؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس گودرزی در گفت‌وگو با شبکه خبری تهران نیوز با انتقاد از قطعی‌های مکرر و بی‌ضابطه برق در کشور، اظهار کرد: ضروری است وزیر نیرو برای پاسخگویی  درباره دلایل و چرایی مشکلات پیش آمده در این باره در صحن مجلس حضور یافته و به سوالات وکلای مردم پاسخ دهد.

 
وی گفت: خاموشی‌های طولانی مدت، پرتکرار و خسته‌کننده فعالیت تولیدی و اقتصادی تولیدکنندگان را با مشکل مواجه کرده و چالش‌های زیادی را فراروی آن‌ها قرار داده است.
 
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قطعی‌های گاه و بی‌گاه و بی‌ضابطه آسایش و آرامش مردم را مخدوش و مختل و برنامه‌ریزی زندگی آن‌ها را به هم ریخته و موجب نارضایتی همگان شده است.
 
گودرزی خطاب به وزیر نیرو، بیان داشت: درصورتی که مشکلی در تامین منابع برق کشور وجود دارد، مشکلی که در زمینه برنامه‌ریزی و اعلام زمان خاموشی‌ها وجود ندارد.
 
وی با انتقاد شدید از بی‌برنامگی وزارت نیرو در خاموشی‌ها آن هم بدون برنامه زمان‌بندی و اطلاع‌رسانی در این باره، تاکید کرد: حداقل زمان قطعی‌ها را به مردم اعلام کنید، تا آن‌ها بر اساس برنامه خاموشی زندگی خود را تنظیم کرده و امورات روزمره‌شان را سر و سامان دهند.
 
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با ضعیف خواندن عملکرد وزارت نیرو در مدیریت مصرف و تامین منابع برق کشور، افزود: باید مشکلات احتمالی در این زمینه به نحوی مدیریت می‌شد که با شروع فصل گرما شاهد اوضاع نابسامان فعلی نمی‌بودیم.
 
بر پایه این گزارش، با توجه به واکنش‌های تند بسیاری از نمایندگان درباره خاموشی‌های اخیر در کشور و تاکید آن‌ها درباره چرایی این مشکل،  رضا اردکانیان وزیر نیرو امروز به منظور پاسخگویی درباره دلایل احتمالی خاموشی‌ها در مجلس حضور یافته و توضیحات خود را در این باره ارائه می‌کند.
 
انتهای پیام/*
https://www.dana.ir/1738776
ارسال نظر
نظرات