شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738783
عالم برجسته اهل سنت کردستان:

مشارکت حداکثری در انتخابات مهر تاییدی بر حقانیت نظام است/ نامزدهای انتخاباتی با دادن وعده‌های قابل عمل شوق انتخابات را فراهم سازند

مشارکت حداکثری در انتخابات مهر تاییدی بر حقانیت نظام است/ نامزدهای انتخاباتی با دادن وعده‌های قابل عمل شوق انتخابات را فراهم سازند
ماموستا امین راستی گفت:‌ مسئولان باید با تلاش زمینه برگزاری انتخابات پرشور و بدون دغدغه را برای ملت فراهم سازند و نامزدهای انتخاباتی هم با دادن وعده‌های قابل عمل شور و شوق انتخابات را فراهم سازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا امین راستی از علمای اهل سنت برجسته اهل سنت استان کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: شرکت در انتخابات واجب و تعیین سرنوشت در قالب برگزاری انتخابات ریشه در قرآن و حدیث دارد لذا همه کسانی‌که شرایط رأی دادن را دارند باید در 28 خردادماه امسال پای صندوق‌های رأی‌گیری حاضر شوند و از بین اصلح‌ها اصلح‌ترین را برای زمامداری دولت‌ آینده انتخاب کنند.

وی با بیان اینکه  انتخابات در کشور ما فرصت بسیار بزرگ است که نباید از دست برود گفت: امروز دشمنان نظام از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب الهی ملت ایران استفاده می‌کنندو سعی در بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و کم‌رنگ‌کردن حضور مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز را دارند، اما به لطف و برکت الهی و بصیرت ملت ایران دشمنان همواره محکوم به شکست بوده‌اند.

وی یادآور شد: انتخابات ۲۸ خرداد ماه یک آزمون بزرگ دیگری برای ملت ماست و قطعا این مردم هستند که پیروز این میدان خواهند بود.

ماموستا راستی با دعوت از مردم همیشه در صحنه برای حضور در انتخابات، اظهار کرد: شرکت در انتخابات به معنای طرفداری از امنیت و آسایش و ارزش و احترام گذاشتن به خون پاک شهدا است.

وی بیان کرد: هر میزان حضور مردم پای صندوق‌های رأی پرشورتر باشد، بیانگر رشد اجتماعی و سیاسی جامعه است چراکه امروز نگاه دنیا به جمهوری اسلامی ایران دوخته شده تا نظاره‌گر آن باشند که مردم چه میزان نسبت به سرنوشت خود احساس مسئولیت دارند.

وی به رسالت مسئولان و نامزدهای انتخاباتی هم گریزی زد و گفت:‌ مسئولان باید با تلاش زمینه برگزاری انتخابات پرشور و بدون دغدغه را برای ملت فراهم سازند و نامزدهای انتخاباتی هم با دادن وعده‌های قابل عمل شور و شوق انتخابات را فراهم سازند.

ماموستا برجسته اهل سنت کردستان، با اشاره به انتخابات پیش رو، به حضور حداکثری مردم در این روز سرنوشت‌ساز تاکید کرد و افزود: باید با جان و دل سعی و تلاش کرده و با حضور خود دشمن را ناامید کنیم تا انتخابات خوبی برگزار شده و افرادی انقلابی و اصلح انتخاب شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1738783
ارسال نظر
نظرات