شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:07 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738870
سلیمی در گفت‌وگو با دانا:

دولت نیروهای خود را فله‌ای در شرکت‌های دولتی جذب می‎کند/ می‌خواهند در دولت آینده هم آدم‌هایشان را حفظ کنند

دولت نیروهای خود را فله‌ای در شرکت‌های دولتی جذب می‎کند/ می‌خواهند در دولت آینده هم آدم‌هایشان را حفظ کنند
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت قصد دارد در دولت آینده هم نزدیکانش را در مسئولیت ها و پست های مدیریتی حفظ کند گفت: معلوم نیست چه زمانی این جریان لیبرال دست از سهم خواهی برخواهد داشت.

«علیرضا سلیمی»، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به واگذاری فله ای پست های مدیریتی در شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری به نزدیکان دولت گفت: بعد از گذشت 8 سال دولت چینش نیروهای خود را در بخش های مختلف متوقف کند تا فرصت به سایرین برسد.

وی با اشاره به اینکه پست دادن ها به آدم های حزبی و آشنایان دولت کفایت می کند عنوان کرد: پست دادن به داماد آقای رئیس جمهور، برادر آقای رئیس جمهوری، داماد وزیر کار و موارد مشابه را در طول 8 سال دیدیم و تحمل کردیم حالا که دولت به پایان مسئولیت خود نزدیک است باید این قبیل پشت و مقام دادن ها را متوقف کند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اینکه از یک طرف می گویند ما در دولت اختیار نداریم اما از طرف دیگر بساط بذل و بخشش کردن ها را جمع نمی کنند تصریح کرد: یک زمان به خاطر دوستان و نزدیکانشان ارزپاشی کردند تا نزدیکانشان به مطامعی برسند و حالا هم در پایان مسئول دولت به دنبال پست دادن به دوستانشان هستند.

سلیمی با اشاره به اینکه دولت با این اقدامات قصد دارد در دولت آینده هم نزدیکانش را در مسئولیت ها و پست های مدیریتی حفظ کند خاطرنشان کرد: معلوم نیست چه زمانی این جریان لیبرال دست از سهم خواهی برخواهد داشت.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1738870
ارسال نظر
نظرات