شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 18:22 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1738963
معاون وزارت امور خارجه اعلام کرد؛

آمادگی ۱۳۳ نمایندگی ایران در خارج برای برگزاری انتخابات

آمادگی ۱۳۳ نمایندگی ایران در خارج برای برگزاری انتخابات
معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه از آمادگی ۱۳۳ نمایندگی ایران در خارج از کشور برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از صداوسیما، سیدکاظم سجادی با بیان اینکه همه اقلام انتخاباتی برای سفارتخانه‌ها و سرکنسولی‌های ایران در خارج از کشور ارسال شده است،گفت: شعب زیادتری در سایر شهرهای بزرگ کشورهای مختلف که ایرانیان حضور بیشتری دارند تشکیل شده تا ایرانیان مجبور نباشند برای شرکت در انتخابات فقط به پایتخت آن کشور مراجعه کنند.

 
وی از آمادگی ۱۳۳ نمایندگی ایران در خارج از کشور برای برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و افزود:حتی در کشورهایی که جمهوری اسلامی ایران سفارتخانه ندارد و امکان دسترسی نیست از طریق شعبات اخذ رای در کشورهای همسایه اقلام انتخاباتی برای ایرانیان در این کشورها ارسال خواهد شد.
 
معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه وظیفه برگزاری انتخابات در خارج از کشور بر عهده وزارت امور خارجه است گفت: در این زمینه تعامل خوبی بین وزارت خارجه، شورای نگهبان و وزارت کشور صورت گرفته است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1738963
ارسال نظر
نظرات