شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 22:38 منتشر شده در مورخ: 1400/03/09 شناسه خبر: 1739011

«علیرضا افشار» رئیس ستاد سید ابراهیم رئیسی نیست

«علیرضا افشار» رئیس ستاد سید ابراهیم رئیسی نیست
علیرضا افشار ریاست خود بر شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی را تکذیب کرد و گفت: رئیس ستاد سید ابراهیم رییسی، آقای نیکزاد است و مطالب منتشر شده در این زمینه را تکذیب می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پس از اعلام خبر ریاست علی نیکزاد به عنوان رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی که روز گذشته منتشر شد، سردار علیرضا افشار، داوطلب انصرافی انتخابات ریاست‌جمهوری نیز به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای مردمی حجت‌الاسلام رئیسی، نشست خبری برگزار کرد.

 
در این میان، خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی براینکه سید ابراهیم رئیسی، علیرضا افشار را جایگزین علی نیکزاد به عنوان رئیس ستادهای مردمی کرده است.
 
به دنبال این خبر، علیرضا افشار با اشاره به تشکیل برخی ستادهای مردمی برای سید ابراهیم رئیسی گفت: من به همراه برخی دوستان یکی از این ستادهای مردمی را راه‌اندازی کرده‌ایم.
 
افشار ضمن تکذیب شایعات مطرح شده پیرامون انتصاب او به سمت ریاست ستاد رئیسی، گفت: رئیس ستاد سید ابراهیم رییسی، آقای نیکزاد هستند و مطالب منتشر شده در این زمینه را تکذیب می‌کنم.
 
وی افزود: برخی ستادهای مردمی و خودجوش در ذیل ستاد آقای رییسی تشکیل شده که رسانه‌ها با برداشت اشتباه از آن به عنوان تغییر در ستاد رئیسی تعبیر کرده‌اند.
 
انتهای پیام/
 
منبع: مهر
https://www.dana.ir/1739011
ارسال نظر
نظرات