شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان ایلام
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739074
عضو امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی :

مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار کشور را افزایش می دهد

مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار کشور را افزایش می دهد
عضو امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات اقتدار کشور را افزایش می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "سارا فلاحی"،  عضو امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  در گفتگو با خبرنگار ایلام بیدار گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که باید با اشرافی گری ، رانت خواری ، فساد و ... مبارزه جدی صورت گرفته وبه معیشت مردم توجه جدی شود.

وی افزود: ایران دارای ثروت ها وظرفیت های عظیمی است که چشم طمع دشمنان همیشه به آن بوده واز این رو از هر کاری برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و دراین ایام برای ضربه زدن به انتخابات استفاده می کنند.

فلاحی در ادامه گفت: در شرایط امروز انقلاب ما به کسانی نیاز دارد تا از آن حمایت کنند نه کسانی که فقط به فکر تامین منافع شخصی خود هستند.

نماینده مردم ایلام در مجلس خاطرنشان کرد: امروز همه باید برای مشارکت حدااکثری در انتخابات تلاش کنند چرا که مشارکت حدااکثری اقتدار کشور را افزایش می دهد.

وی  با اشاره به اینکه مسئولان و نخبگان موظف به حفظ منافع ملی هستند، تصریح کرد: مسئولین حق ندارند مشکلات داخلی را بر سر میز مذاکره حل کنند و آنهایی که به دشمنان گرا می‌دهند شایسته بودن در جایگاه خود را ندارند.
فلاحی تصریح کرد: همه اقشار جامعه برای برگزاری انتخابات پرشور وانتخاب فردی با معیارهای رهبر انقلاب باید تلاش کنند تا کشور را برای دست یابی به شرایط بهتر و حل مشکلات مردم پیش برود.
 
انتهای پیام/ر

https://www.dana.ir/1739074
ارسال نظر
نظرات