شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739091
وب‌گردی بین‌المللی؛

نتانیاهو پس از ۱۲ سال برکنار شد/ مشاور امنیت ملی ترامپ مشوق کودتا در آمریکا

نتانیاهو پس از ۱۲ سال برکنار شد/ مشاور امنیت ملی ترامپ مشوق کودتا در آمریکا
همیشه اتفاقاتی در اقصی نقاط جهان در حال وقوع است که پیگیری تمام آنها برای ما مقدور نیست و تنها مواردی را دنبال می کنیم که مورد علاقه یا در راستای حرفه و تخصص ما باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "تیتریک"؛ همیشه اتفاقاتی در اقصی نقاط جهان در حال وقوع است که پیگیری تمام آنها برای ما مقدور نیست و تنها مواردی را دنبال می کنیم که مورد علاقه یا در راستای حرفه و تخصص ما باشد.

گذشته از شاخ و شانه‌کشی‌های دولت های جهان، هر چه می گذرد اتفاقات ناگوارتری در جهان رخ می دهد که برخی از آنها در باور ما نمی گنجد.
 
 

"مایکل لیپین" کارشناس مسائل خاورمیانه بخش انگلیسی "صدای آمریکا": دولت بایدن به رد صلاحیت های گسترده کاندیداهای ایران برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۸ ژوئن با بیان اینکه ایرانی ها باید برای انتخاب رهبران خود آزاد باشند پاسخ می دهد.

فعالان حقوق بشر ایرانی و محافظه کاران آمریکایی از زبانی قوی‌تر استفاده کرده و این انتخابات را ناعادلانه ارزیابی می کنند.

 

"میا" کاربر توئیتر ساکن شهر آستین در تگزاس به منظور حقیر شمردن رژیم صهیونیستی نوشت: مشروبِ من از دولتِ آپارتاید شما قدیمی تر است.

 

"برنی سندرز" سناتور آمریکایی از جمهوری خواهان کشور انتقاد کرد و گفت: جمهوری خواهان به دلیل رشد اقتدارگرایانه چین خواهان جنگ سرد با این کشور هستند. این موضع گیری از سوی حزبی است که از پذیرفتن پیروزی انتخاباتی بایدن و تحقیق درباره شورش ۶ ژانویه سر باز زد و برای سرکوب آراء با اضافه کاری مشغول است. چقدر نفاق و دورویی.

 

"رابرت جِی. دونولت" روزنامه نگار انگلیسی اهل دورهام با انتشار تصاویر دلخراش و وحشتناکی از وضعیت مسلمانان روهینگیا نوشت: از "مایکل فلین" مشاور سابق امنیت ملی آمریکا پرسیدم می خواهم بدانم که چرا آنچه در میانمار رخ می دهد در اینجا اتفاق نمی افتد؟

فلین گفت: "باید اتفاق بیفتد."

به آنچه در میانمار رخ می دهد نگاه کنید.

 

"رابرت ریچ" وزیر کار سابق آمریکا: نسل های آینده نخواهند فهمید که چرا ما مایل بودیم دموکراسی آمریکایی را از دست بدهیم، زیرا چند نفر می خواستند اطاله کلام و وقت را حفظ کنند.

 

"رابرت جِی. دونولت" روزنامه نگار انگلیسی اهل دورهام در واکنش به برکناری نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: نتانیاهو پس از ۱۲ سال در اسرائیل برکنار شده است. ائتلافِ بین احزاب چپ (حزب کارگر)، راست (حزب لیکود) و میانه (حزب کار)، جایگزین وی خواهد شد زیرا وی اکنون بدون هیچ محافظتی از سوی دولت با اتهامات فساد مواجه است.

 

"برنی سندرز" سناتور آمریکایی در انتقاد از جمهوری خواهان آمریکا نوشت: بیایید شفاف صحبت کنیم. اگر ۱۰ سناتور جمهوری خواه حتی نتوانند به کمیسیون دو حزب جهت تحقیق در مورد شورش ۶ ژانویه رأی بدهند، قطعا به هیچ چیز معناداری در راستای بهبود زندگی مردم آمریکا رأی نخواهند داد. ما باید این اطاله وقت را از میان برداریم و همین حالا اقدام کنیم.

 

"رابرت جِی. دونولت" روزنامه نگار انگلیسی درباره دعوت به کودتای مشاور سابق امنیت ملی آمریکا نوشت: پرداخت های خارجی به فلین از سوی دولت های روسیه و ترکیه و شرکت های جاسوسی صهیونیستی باعث شده تا به نظر برسد که او وفاداری خود را به آمریکا کنار گذاشته است.

ترغیب مخاطبان در تگزاس از سوی وی به کودتای مرگبار علیه دولت آمریکا هیچ شک و شبهه ای باقی نمی گذارد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1739091
ارسال نظر
نظرات