شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 13:32 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739130
در حاشیه افتتاح خانه ورزش روستای باباپیر مطرح شد؛

فعالیت ۶ هزار خانه ورزش روستایی در سطح کشور/شکوفایی استعدادهای ورزشی در روستاها نیازمند فرصت سازی است

فعالیت ۶ هزار خانه ورزش روستایی در سطح کشور/شکوفایی استعدادهای ورزشی در روستاها نیازمند فرصت سازی است
نماینده مردم تویسرکان در مجلس از افتتاح خانه ورزش روستای باباپیر و حداقل پنج خانه ورزش روستایی دیگر تا پایان سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: افزایش امکانات ورزشی در روستاها نه تنها برای شکوفایی استعدادهای ورزشی فرصت سازی می کند، بلکه زمینه برای ایجاد نشاط عمومی و ارتقاء سلامت در جامعه روستایی هم مهیا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهمدان، به تازگی با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی و با همت و پیگیری های نماینده مردم تویسرکان، خانه ورزش روستای باباپیر افتتاح شد.توجه به ورزش روستاها می تواند زمینه ساز شکوفایی استعدادهای نوجوانان و جوانان و همچنین رفتن به سمت اهمیت دادن به ورزش بانوان روستایی نیز شود، چرا که بانوان روستایی به دلیل شرایط سخت رفت و آمد به شهر کمتر می توانند از فضاهای ورزشی بهره مند شوند.

افتتاح حداقل 5 خانه ورزش روستایی تا پایان سال 1400 در تویسرکان

«محمدمهدی مفتح» نماینده مردم تویسرکان در مجلس در حاشیه بهره برداری از این خانه ورزش، به خبرنگار رودآور، گفت: سعی بر آن است تا پایان سال جاری حداقل پنج خانه ورزش روستایی دیگر نیز به بهره برداری برسد.

وی همچنین با اشاره به پیگیری خود در سال های اخیر برای افزایش فضاهای ورزشی در سطح روستاها، اظهار کرد: جوانان روستایی استعدادهای فراوانی در زمینه فعالیت های متنوع ورزشی دارند و اگر فضاهای ورزشی مناسبی برای آنان راه اندازی شود، بی تردید فرصت شکوفا شدن این استعدادها هم فراهم می شود.

فرصت سازی برای شکوفایی استعدادهای ورزشی در روستاها

نماینده مردم تویسرکان در مجلس با تأکید بر اینکه باید به سمت فرصت سازی برای شکوفایی استعدادهای ورزشی در روستاها حرکت کنیم، افزود: هرچه امکانات ورزشی در سطح روستاها افزایش یابد، زمینه برای ایجاد نشاط عمومی و ارتقاء سلامت در جامعه روستایی به ویژه برای نوجوانان و جوانان مهیا می شود.

فعالیت 6 هزار خانه ورزش روستایی در سطح کشور

«محمدتقی امیری خراسانی» رئیس فدراسیون ورزش‌های روستایی عشایری و بازی‌های بومی محلی هم از فعالیت 6 هزار خانه ورزشی روستا در سطح کشور خبر داد و گفت:در حال حاضر خانه ورزش روستای باباپیر مجهز به تشک رزمی، میز تنیس، دارت، شطرنج و فوتبال دستی است.

به دنبال برگزاری المپیاد خانه های ورزشی روستایی هستیم

وی اظهار کرد: فدراسیون به دنبال آن است تا با فراهم ساختن شرایط لازم و امکانات مربوطه زمینه، برای برگزاری المپیاد خانه های ورزشی را نیز فراهم سازد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1739130
ارسال نظر
نظرات