شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:46 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739268

انتقاد ستاد انتخاباتی یک کاندیدا از تغییر زمان مناظره‌ها

انتقاد ستاد انتخاباتی یک کاندیدا از تغییر زمان مناظره‌ها
سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی با انتقاد از تغییر زمان برگزاری مناظره های انتخاباتی گفت: این یک نمونه از کارهایی است که رعایت نظم در آنها باید در حد اعلی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران و سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری، با انتقاد از تصمیم ستاد انتخابات کشور و کمیسیون تبلیغات رسانه ملی برای تغییر زمان مناظرات نامزدها، اظهار داشت: علت این تصمیم را هم‌زمانی پخش مسابقات فوتبال عنوان کرده اند؛ سوال من این است که مگر زمان پخش مسابقات فوتبال از قبل معلوم نبوده است؟!

وی تصریح کرد: ما دقیقا به همین روش مدیریتی در کشور انتقاد داریم که بی‌نظمی، شلختگی، عدم برنامه‌ریزی از قبل و متحیر کردن مردم و بهم زدن نظم برنامه نامزدها عاملی می‌شود برای اینکه انتخابات با نظم کامل برگزار نشود.

سخنگوی ستاد انتخاباتی زاکانی تاکید کرد: این یک نمونه از کارهایی است رعایت نظم در آنها باید در حد اعلی باشد.

شریعتی گفت: انتخابات موضوعی است که از مدتها قبل مشخص است و برنامه زمان‌بندی مسابقات فوتبال هم از مدت‌ها قبل اعلام شده و همه می‌دانستند که چه زمانی بازی‌ها برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جالب است که همین الان هم که خبر تغییر زمان برگزاری مناظرات را اعلام کرده اند، آن را قطعی نکرده و تاریخ‌های مختلف را اعلام کرده‌اند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی زاکانی گفت: هم آن برنامه ریزی اولیه و هم این تصمیم ثانویه، نشانه یک نوع ضعف جدی و بی‌نظمی در مدیریت کشور است که این شیوه ها باید تغییر کند و کنار گذاشته شود.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1739268
ارسال نظر
نظرات