شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 16:40 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739272
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی:

نقش بانوان در انتخابات چندین برابر آقایان باشد

نقش بانوان در انتخابات چندین برابر آقایان باشد
نشست پرچمداران انقلاب با موضوع قیام خونین 15خرداد پیش از ظهر امروز در ساختمان مرکزی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با همکاری کارگروه زنان وخانواده قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شبکه خبری تهران نیوز، در این نشست  لاله افتخاری دبیرکل اتحادیه جهانی زنان مسلمان ، عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و نماینده سابق مجلس شورای اسلامی  گفت: بصیرتی عمیق و شناختی دقیق و حرکتی به هنگام توسط قیام کنندگان 15خرداد و شهدای این قیام باعث شد که نام این دیار در تاریخ انقلاب جاوادانه شود.


وی افزود: 14خرداد واقعه ای دردناک در تاریخ انقلاب ما رخ داد و بنیانگذار معجزه قرن از میان ما پرکشید، عظمت امام را در خارج از مرزهای ایران باید جستجو کرد در کشورهایی که تمثال امام بعنوان یک آزادی خواه نصب شده است و الگویی برای احقاق حق در میان مردمانش ترسیم گردیده است.

لاله افتخاری با تقدیر از مجاهدان راه حق و کسانی که عزت و آبروی ایران اسلامی در آنها خلاصه می گردد، اظهار داشت: امروز مجاهدان راه انقلاب اسلامی مثل کوه استوار در قله ایمان ایستاده اند ما باید پاسخگوی این عزیزان که بخاطر احقاق حقی که دشمنان این آب و خاک به خاطر قلدری خود آن را قبول ندارند، باشیم و ادامه دهنده راه این عزیزان در سختی ها و مشکلات پیش رو باشیم.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: حضرت آقا فرمودند، ما خرمشهر ها پیش داریم و یکی از این خرمشهر ها انتخابات است،تشویق دیگران برای حضور حداکثری یکی از وظایف اصلی ما می‌باشد و این را بدانیم مشارکت حداکثری برای مردم و کشور امنیتی پایدار را به ارمغان خواهد آورد.

وی شناخت اصلح را در انتخابات برای  ساختن ایرانی قوی مهم دانست و تصریح کرد: امروز دفاع از مکتب سید الشهدا ع و حضرت زهرا س شناخت اصلح است بحمدالله با کاری که شورای نگهبان انجام داد امروز نامزدهای خوبی معرفی شدند اما باید  بهترین را انتخاب نماییم که شاخص های اصلح را در کلام رهبری معظم باید جستجو کنیم.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کسانی که نسبت به انتخابات و سرنوشت کشور بی تفاوت هستند بیان کرد: کسانی که رای ندادند با افتخار می‌گویند ما رای نمی دهیم اشتباه می کنند و غیرتی به خود و خانواده خود ندارند و هم صدای با دشمن هستند و از اینها باید کسانی که رای می دهند طلبکار باشند چرا که کشوری را که در آن زندگی می کنند را قبول ندارند.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در پایان با تاکید بر نقش ویژه بانوان در انقلاب اسلامی گفت: نقش بانوان در این انتخابات باید چندین بار آقایان باشد و زنان همیشه در تاریخ اسلام دوشادوش زنان نقشی بی بدیل داشته اند و توصیه من به نیروهای انقلابی این است که  فکر نکنند که از هم اکنون کار تمام شده است باید فعالیت کنیم و لایه های خاکستری جامعه که بعضا با ترویج دروغ و القا نمایی های کاذب توانسته اند نقش ایفا کنند را به آحاد مردم معرفی کنیم.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1739272
ارسال نظر
نظرات