شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:01 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739279
جلیلی:

هر ایرانی باید سهم انرژی برابر با دیگری داشته باشد

هر ایرانی باید سهم انرژی برابر با دیگری داشته باشد
نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هر ایرانی باید سهم انرژی برابر با دیگری داشته باشد و اگر نمی‌خواهد استفاده کند، بایستی معادل آن را دریافت کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «سعید جلیلی» نامزد انتخابات ریاست جمهوری در توییتی از دیگر رقبای انتخاباتی خود خواست درباره طرح انرژی وی، موسوم به وان نظرات خود را اعلام کنند. جلیلی در توییتی ضمن انتشار موشن‌گرافی «طرح وان» نوشت: «هر ایرانی باید سهم انرژی برابر با دیگری داشته باشد و اگر نمی‌خواهد استفاده کند، بایستی معادل آن را دریافت کند. نامزدهای انتخابات مواضع شان را نسبت به طرح وان مشخص کنند و بگویند اگر موافق نیستند طرح جایگزین چیست؟»

نامزد انتخابات ریاست جمهوری همچنین در توییت دیگری به ظرفیت پذیرش دانشگاهی در رشته پزشکی اشاره کرد و نوشت: بیش از ۲۰هزار نفر از متقاضیان کنکور تجربی، دارندگان معدل ۱۹به بالا هستند؛ در صورتیکه بخشی کوچکی از آنها می‌توانند به رشته‌های پزشکی ورود کنند. هم کشور نیاز بیشتری پیدا کرده و هم امکانات بیشتری نسبت به قبل فراهم است. وقتی شرایطش هست، چرا نباید از فرصت این استعدادها استفاده کرد؟»

 

 

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1739279
ارسال نظر
نظرات