شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/10 شناسه خبر: 1739345
استاندار تهران:

فوتی‌های کرونا در تهران شیب نزولی دارد

فوتی‌های کرونا در تهران شیب نزولی دارد
استاندار تهران با تاکید بر اینکه عادی انگاری در زمینه کرونا شرایط بیماری را سخت می کند،‌ گفت: فوتی‌های کرونا در تهران شیب نزولی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ انوشیروان محسنی بندپی عصر دوشنبه در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کرونا با اتخاذ تدابیر ویژه در استان تهران روندی کاهش در موارد فوت، ابتلاء و بستری دارد اما باید از این شرایط مراقبت کنیم.

 
محسنی بندپی با بیان اینکه جای گرفتن استان تهران در زمره سه استان برتر کشور در فاصله گذاری اجتماعی نتیجه همکاری مردم و اصناف است افزود: هیچ مسافری با هر مسئولیتی مجاز به نادیده گرفتن پروتکل‌های بهداشتی کشور نیست.
 
استاندار تهران بیان داشت: بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که ابتلاء در بین کادر بهداشت و درمان استان تهران روند نزولی دارد و در مجموع شرایط استان تهران در مدیریت کرونا نسبتاً پایدار است اما عادی انگاری در این خصوص شرایط را به مراتب خطرناک می‌کند.
 
وی عنوان داشت: در مقابل مسافرین ورودی به فرودگاه امام باید با سخت گیری بیشتری صورت بگیرد و از آنها تست گرفته شود.
 
محسنی بندپی با تاکید بر اینکه باید از شرایط کنونی کرونا که رو به نزول است مراقبت شود گفت: همچنان باید پروتکل‌ها و شیوه نامه‌های بهداشتی رعایت شود و زدن ماسک و شستن دست‌ها و همچنین خودداری از قرار گرفتن در تجمع‌ها از اصول پیشگیری باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1739345
ارسال نظر
نظرات