شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 08:09 منتشر شده در مورخ: 1400/03/11 شناسه خبر: 1739400
در راستای پیشگیری از ویروس منحوس کرونا انجام شد؛

جلوگیری از صدور بلیط برای مسافران مبتلا به کووید۱۹/جابجایی بیش از ۳۳۹ هزار مسافر در سیستان و بلوچستان

جلوگیری از صدور بلیط برای مسافران مبتلا به کووید۱۹/جابجایی بیش از ۳۳۹ هزار مسافر در سیستان و بلوچستان
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری سیستان و بلوچستان گفت: اگر هر یک از شرکت‌های حمل و نقلی یا متولیان امر از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا سرپیچی کنند، مرتکب تخلف و جرم شده و با آن‌ها برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا کیخا در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: 339 هزار و 466 نفر مسافر در 2 ماهه نخست سال جاری در قالب 41 هزار و 999 سفر وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای استان شامل اتوبوس، مینی بوس و خودروهای سواری کرایه برون شهری در حوزه استحفاظی این اداره کل جابجا شدند.

وی افزود: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به هیچ یک از مسافران مبتلا به ویروس کرونا اجازه سفر داده نمی‌شود و این مصوبه به همه شرکت‌های حمل و نقل جاده‌ای ابلاغ شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: همه شرکت‌های حمل و نقلی موظف هستند پیش از صدور بلیت اتوبوس، تاکسی و مینی‌بوس برای مسافران، کد ملی آن‌ها را در سامانه مورد نظر وزارت بهداشت وارد کنند و در صورت مجاز بودن و تایید از سوی این وزارتخانه می‌توانند سفر جاده‌ای با وسائل حمل و نقل عمومی بین‌شهری داشته باشند.

رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تاکید کرد: با توجه به اهمیت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، اگر هر یک از شرکت‌های حمل و نقلی یا متولیان امر از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا سرپیچی کنند، مرتکب تخلف و جرم شده و با آن‌ها برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

کیخا خاطر نشان کرد: در حال حاضر 2 هزار و 609 راننده مسافری فعال،905 دستگاه ناوگان اتوبوسی، یک هزار و 461 دستگاه ناوگان مینی بوسی و 767 دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1739400
ارسال نظر
نظرات