شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1400/03/11 شناسه خبر: 1739439
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی خبر داد؛

تحولی جدید در مرزبانی با تغییر رویکرد مهارت‌افزایی مرزبانان

تحولی جدید در مرزبانی با تغییر رویکرد مهارت‌افزایی مرزبانان
گودرزی گفت: تحولی بسیار گران‌قدر در مرزبانی آغاز شده است تا با تقویت مهارت‌افزایی‌ها، داشتن نظم و انضباط، تقویت روحیه تیمی و قوای جسمانی نیروها برای انجام مأموریت‌های سخت وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی صبح امروز در مراسم جشن دانش‌آموختگی کارکنان مرزبانی در مرکز علوم و فنون مرزبانی ناجا در مشهد مقدس گفت: نیروی انتظامی امنیت انتخابات را در کنار دیگر دستگاه‌های امنیتی، زمینه‌سازی خواهد بود و به فضل الهی بهترین امنیت را برای آزمون بسیار مهم کشور یعنی انتخابات رئیس‌جمهوری را فراهم خواهند کرد تا مردم به کسی که شرایطش را فرمانده کل قوا تعیین کرده است، انتخاب خواهند کرد.

وی افزود: اعتقاد داریم مردم حتماً فرد اصلح با ویژگی‌های انقلابی، باجرئت و شهامت، متدین و عاقل را برای ریاست جمهوری انتخاب خواهند کرد و به‌فرمان رهبری دولت انقلابی و جوان سرکار خواهد آمد.

گودرزی تصریح کرد: تحولی بسیار گران‌قدر و گران‌سنگ در مرزبانی آغاز شده است تا با تقویت مهارت‌افزایی‌ها، داشتن نظم و انضباط، تقویت روحیه تیمی و قوای جسمانی نیروها برای انجام مأموریت‌های سخت پلیسی وظایف خود را انجام دهند.

وی با اشاره به بیانات امام‌های معصوم در شأن مرزبانان افزود: مرزبانی به حدی مهم است که امامان ما در حق شماها دعا کرده است و این باقی الصالحات شما است.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی تأکید کرد: با اصلاح فرآیندها توسط مدیران و آموزش تکنیک‌های جدید رزم و روش‌ها و مجهز شدن به مهارت‌های روز، تحولی ایجادشده است تا در تک تک پاسگاه‌های مرزبانی بتوانیم از تجهیزات روز دنیا استفاده کنیم.

گودرزی خاطرنشان کرد: ادامه‌دهنده راه شهدا، مرزبانان هستند و اعتقاد داریم هر رأی تیری به دشمنان جمهوری اسلامی است و ما نیز در مرزها اجازه نمی‌دهیم دشمن علیه انقلاب اسلامی عرض اندام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1739439
ارسال نظر
نظرات