شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 10:44 منتشر شده در مورخ: 1400/03/11 شناسه خبر: 1739485
از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح؛

حکم سرلشکری سردار حجازی تقدیم خانواده وی شد

حکم سرلشکری سردار حجازی تقدیم خانواده وی شد
حکم سرلشکری سردار حجازی که به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده، از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تقدیم خانواده وی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در منزل سردار سید محمد حسین زاده حجازی، جانشین پیشین نیروی قدس سپاه، حکم سرلشکری این شهید را که به تصویب فرمانده معظم کل قوا رسیده است، تقدیم خانواده وی کرد.

در متن این‌ حکم آمده است:

خانواده محترم سردار سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حسین زاده حجازی

مفتخر شدن شهید بزرگوار به درجه سرلشکری که به پاس احراز شایستگی‌ها و در اجرای اوامر مقام معظم فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله امام‌خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) در تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸ تحقق یافت، موجب افتخار و مباهات است.

سرلشکر باقری در این دیدار با اشاره به نقش آفرینی‌ها و خدمات صادقانه و موثر شهید حجازی طی دوران مختلف در لباس پاسداری، اظهار داشت: شهید حجازی در مسئولیت‌های مختلفی که بر عهده داشت چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن و حتی در زمانی که در لبنان حضور داشت، همواره تاثیر گذار بود.

وی افزود: یک ماه پس از آغاز جنگ تحمیلی، برای اولین بار شهید حجازی را در پادگان گلف اهواز ملاقات کردیم، آن زمان رزمندگان اعزامی از اقصی نقاط کشور به جبهه‌های جنوب در این‌پادگان حضور پیدا می‌کردند و شهید حجازی هر ۱۵ دقیقه برای هزاران رزمنده‌ای که به آنجا می‌آمده بودند، سخنرانی می‌کرد و آن‌ها را نسبت به وضعیت جبهه‌ها توجیه می‌کرد و سپس سازماندهی و به یگان‌ها و خطوط دفاعی کشور در جبهه گسیل می‌داشت.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر شهید حجازی را مجاهد فی سبیل الله و الگویی شایسته برای نسل جوان جامعه به ویژه در نیروهای مسلح و مدافعان انقلاب و میهن اسلامی توصیف کرد و گفت: آثار و برکات وجودی سردار حجازی برای همیشه در اذهان رزمندگان اسلام در جبهه مقاومت منطقه باقی خواهد ماند و تاریخ از او و سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی همواره به نیکی و با احترام یاد خواهد کرد.

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1739485
ارسال نظر
نظرات