شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1400/03/11 شناسه خبر: 1739575
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زهک؛

کاندیداهای انتخابات مشی و سلوک مقام معظم رهبری را الگو قرار دهند/دشمن به دنبال غارت ثروت ملی و همسو سازی جریان های انحرافی

کاندیداهای انتخابات مشی و سلوک مقام معظم رهبری را الگو قرار دهند/دشمن به دنبال غارت ثروت ملی و همسو سازی جریان های انحرافی
جاوید پورنگ گفت: اگر کاندیداهای شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری مشی و سلوک مقام معظم رهبری در تمام امورات را الگو قرار دهند دیگر بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جاوید پورنگ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زهک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با دعوت از عموم مردم ایران برای حضور حداکثری در انتخابات، بیان کرد: حضور حداکثری در انتخابات باید در کنار شناخت درست و انتخاب کاندیدای اصلح مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: چشم دوست و دشمن به انتخابات ما دوخته شده و علت هجمه دشمنان علیه انتخابات نیز چیزی  جز تضعیف نظام و سلطه استکبار بر خاک این کشور، فرار مغزها، غارت ثروت های ملی و همسو کردن جریان های انحرافی داخلی نیست.

پورنگ با تاکید بر اینکه باید در برابر نقشه های شوم دشمنان با آمادگی عمل کنیم، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات، استفاده از ظرفیت رسانه ملی جهت روشنگری، حضور مسئولین بین مردم، تلاش و کار جهادی،  صداقت در گفتار مسئولین و همچنین توجه به توان داخلی از جمیع جهات از راهکارها برای مقابله با این هجمه هاست.

وی در ادامه با اشاره به خصوصیات یک کاندیدای اصلح، اذعان کرد: خصوصیاتی چون تهذیب اخلاقی، مدیر و مدبر بودن، قانونمدار بودن، دشمن گریز بودن، سالم بودن از جمیع جهات، همراه با مردم بودن، دارای حکمت و تدبیر بودن، عدالت خواه، انقلابی و دارای روحیه جهادی،.معتقد به قدرت و توان داخلی و جوانگرایی را می توان از بهترین شاخصه های یک کاندیدای اصلح برشمرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زهک همچنین با تاکید بر لزوم حضور حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: .حضور در انتخابات یک تکلیف عقلی و شرعی است، موجب رضای حق تعالی و حفظ و رشد و تقویت و تحکیم نظام بوده و به اقتدار ملی می افزاید و آبروی اسلام و نظام را حفظ میکند، همچنین استقلال کشور را در برابر متجاوزین و متجاسرین حفظ میکند.

وی خاطرنشان کرد: این حضور حداکثری موجب تبلور مردم سالاری دینی میشود و همچون همیشه ضربه محکمی بر دهان دشمنان و یاوه گویان خواهد بود و موجب کارآمدی بیش از پیش نظام خواهدشد.

پورنگ در پایان بیان کرد: کاندیداهای شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری باید مشی و سلوک مقام معظم رهبری در تمام امورات را الگو قرار دهند، یقینا اگر به این نکته عمل شود شاهد وقوع هیچ تخلفی نخواهیم بود


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1739575
ارسال نظر
نظرات