شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:15 منتشر شده در مورخ: 1400/03/11 شناسه خبر: 1739601
با هدف تولید و امیدآفرینی صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی پروژه خط بافندگی شرکت صنایع "بافت بلوچ"/ ۱۹۵ نفر مشغول به کار می‌شوند

آغاز عملیات اجرایی پروژه خط بافندگی شرکت صنایع "بافت بلوچ"/ ۱۹۵ نفر مشغول به کار می‌شوند
عملیات اجرایی پروژه خط بافندگی شرکت صنایع بافت بلوچ ایرانشهر با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان صبح امروز با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی از مسئولان اجرایی استانی و شهرستانی آغاز شد و با اشتغال زایی برای بیش از ۱۹۵ نفر در طول مدت ۱۵ ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون؛ احمدعلی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه خط بافندگی کارخانه بافت بلوچ ایرانشهر خاطرنشان کرد: احیای مجدد این کارخانه که یکی از آرزوهای دیرینه مردم استان بود، نتیجه خرد جمعی، همدلی و هم افزایی همه مسئولان و نمایندگان استان است.

وی افزود: مطالبه‌گری مردم، رسانه‌ها و تریبون داران برای احیای مجدد این کارخانه، تاکید مقام معظم رهبری و توجه مجموعه مسئولان کشوری را در پی داشت و با مصوبه دولت و سفر ریاست جمهوری به استان، خط ریسندگی این کارخانه راه اندازی شد.

موهبتی ادامه داد: علاوه بر اهمیت این کارخانه در راستای اشتغال آفرینی و تولید، ایجاد امید در دل مردم و رفع برخی محدودیت ها از جمله کشت پنبه از دیگر مزایای این اقدام بود.

 وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت نخبگان، جوانان و شرکت‌های دانش بنیان استان در پیشبرد بهتر اهداف این کارخانه بیان کرد: در عصر تکنولوژی با تکیه بر سبک سنتی نمی‌توان به اهداف درازمدت این واحد تولیدی بزرگ دست یافت، بلکه استفاده از نیروهای جوان و خوش فکر و تکنولوژی روز در راستای بهبود کیفیت و تولید اثرگذارتر خواهد بود.

 رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان گفت: در سال‌های اخیر به رغم وجود تحریم‌ها و مشکلات مالی دولت اقدامات بسیار خوبی برای احیای این کارخانه انجام شد.

 وی افزود: رعایت اصول ایمنی و نظم اداری در این واحد تولیدی که با هزینه و تلاش بسیار بخش خصوصی و دولتی احیا شده ضروری است و با توجه به ماهیت اشتعال زایی کارخانه، هرگونه اهمال و کوتاهی خطرآفرین است لذا نصب سیستم اطفاء حریق استاندارد مورد نیاز است.

شایان ذکر است؛ عملیات اجرایی پروژه خط بافندگی شرکت صنایع بافت بلوچ ایرانشهر با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۳۵۰ میلیارد تومان صبح امروز با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی از مسئولان اجرایی استانی و شهرستانی آغاز شد و با اشتغال زایی برای بیش از ۱۹۵ نفر در طول مدت ۱۵ ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

آغاز عملیات احداث سایت دفع پسماند شهرهای ایرانشهر، بمپور و محمدان با حضور  استاندار سیستان و بلوچستان و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از دیگر برنامه های امروز این شهرستان بود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1739601
ارسال نظر
نظرات