شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:36 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1739826
در گفت و گو با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنارک عنوان شد؛

مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح، کلید حل مشکلات کشور/کاندیداها از دادن وعده‌های توخالی پرهیز کنند

مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح، کلید حل مشکلات کشور/کاندیداها از دادن وعده‌های توخالی پرهیز کنند
مجتبی نکوئیان گفت: بی تردید انتخاب فرد اصلح علاوه بر اینکه موجب بالندگی بیش از پیش ایران اسلامی می شود، حلال بسیاری از مشکلات موجود که به نوعی مربوط به مدیریت ناکارآمد است نیز خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی نکوئیان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنارک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با تاکید بر اینکه حضور حداکثری و با آگاهی موجب ناامیدی دشمن خواهد شد، بیان کرد: نگاه دشمنان انقلاب به انتخابات پیش رو است هرچه حضور مردم بیشتر و با آگاهی افزون تر باشد دشمنان تاامیدتر خواهد شد.

وی افزود: ایران به عنوان یک قدرت برتر در منطقه و جهان، بر روی بسیاری از معادلات جهانی تاثیر مستقیم میگذارد و به همین دلیل نیز دشمنان این مرز و بوم به دنبال ایجاد شکاف میان مردم و پیداکردن راه نفوذ به این آب و خاک هستند.

نکوئیان با تاکید بر اینکه انتخاب از روی آگاهی موجب حل بسیاری از مشکلات موجود کشور خواهد شد، گفت: بی تردید انتخاب فرد اصلح علاوه بر اینکه موجب بالندگی بیش از پیش ایران اسلامی خواهد شد، حلال بسیاری از مشکلات موجود که به نوعی مربوط به مدیریت ناکارآمد است نیز خواهد شد.

وی ادامه داد: خصوصیات یک کاندید اصلح را می توان در قرآن، احادیث و روایات معصومین و همچنین بیانات گهربار مقام معظم رهبری دید و اگر با توجه به این خصوصیات به کاندیدای اصلح رای دهیم می توانیم قدمی محکم برای تداوم قدرت کشورمان و حل مشکلات مردم برداریم.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنارک همچنین با درخواست از کاندیداهای شوراهای شهر و روستا برای رعایت قوانین، تصریح کرد: نامزدهای انتخابات و طرفداران آنان باید به قوانین احترام گذاشته و از تخلف دوری کنند تا هم برای خود مشکلی ایجاد نکرده و هم مردم را نسبت به انتخابات بدبین نکنند.

وی در پایان اذعان کرد: کاندیداهای انتخابات چه در شوراهای شهر و روستا و چه انتخابات ریاست جمهوری نباید به مردم وعده های پوشالی بدهند، هرچند این مردم به خوبی فرق بین کسی که تنها وعده توخالی داده و یا مردم عمل و تلاش است را می دانند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1739826
ارسال نظر
نظرات