شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:55 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1739835

ابتکار جوان سرپلذهابی در طراحی و ساخت مینی تراکتور+ تصاویر

ابتکار جوان سرپلذهابی در طراحی و ساخت مینی تراکتور+ تصاویر
جوان سرپلذهابی در طراحی و ساخت مینی تراکتور ابتکار به خرج داده و کار کشاورزان و باغداران را راحت تر کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدحسین عزیزی، جوان خوش فکر سرپلذهابی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: پس از مشاهده کار با دستگاه تیلر در مزارع و باغات کشاورزی به فکر ساخت دستگاهی که کار کردن با آن آسانتر و راحت تر باشد افتادم و پس از تهیه طراحی اولی توانستم یک نمونه از این مینی تراکتور را بسازم.

وی افزود: این مینی تراکتور باغی چند کار کشاورزی را انجام می دهد دارای اتصال سه نقطه و بالابر هیدرولیکی می باشد و قابلیت حمل همزمان چند دستگاه دنباله بند را دارد.

این مخترع جوان تصریح کرد: کار با این دستگاه بسیار آسان  است و پیچیدگی های دستگاه تیلر را ندارد همچنین کار با این دستگاه برای کاربر راحت است و خسته کنندگی دستگاه تیلر را ندارد.

عزیزی خاطرنشان کرد: قیمت تمام شده برای ساخت این دستگاه ۳۵۰ میلیون ریال بوده که در مدت یکماه ساخته شده که منابع اعتباری آن از طریق سرمایه گذار شخصی تامین شده است.

وی در پایان افزود: مینی تراکتور ساخته شده قابلیت های بسیاری دارد بطوریکه آنرا از نمونه های مشابه خود متمایز کرده است که انتظار دارم مسیولین مربوطه از این طرح حمایت کرده و کمک کنند که بتوانم آنرا به تولید انبوه برسانم.

انتهای پیام/

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
https://www.dana.ir/1739835
ارسال نظر
نظرات