شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1739993
همتی:

رئیس‌جمهور می‌تواند بهترین خودرو را سوار شود

رئیس‌جمهور می‌تواند بهترین خودرو را سوار شود
نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: رئیس‌جمهور می‌تواند بهترین ماشین را سوار شود زیرا اعتبار کشور است، اما باید برای مردم هم کار کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالناصر همتی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حاشیه ضبط برنامه تلویزیونی گفت: روحیه رئیس‌جمهور باید ساده زیستی باشد و نباید اشرافی باشد. مهم این است وقتی رئیس‌جمهور شد، تمام فکر و ذهنش این باشد که به زندگی مردم برسد، نه به زندگی اشرافی‌گری خود و خانواده‌اش!

وی گفت: اگر این را بپذیریم، مهم‌ترین ویژگی رئیس جمهور خواهد بود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: بعضی‌ها فکر می‌کنند ساده‌زیستی یعنی اینکه یک ماشین از پایین‌ترین ماشین‌های کشور را سوار شوند اما تصمیماتی بگیرند که کل کشور را نابود کند.

همتی ادامه داد: رئیس جمهور می‌تواند بهترین ماشین را سوار شود زیرا اعتبار کشور است، اما برای مردم هم باید کار بکند. اینکه ما سوار پراید شویم اما کشور را به جایی برسانیم که بخشی از جمعیت محروم زیر خط فقر بروند، این هنر نیست. من می‌گویم یک نفر ماشین خوب سوار شود اما باعث بشود که ۸۰ میلیون نفر نیز ماشین خوب سوار شوند و یا اصلاً ماشین داشته باشند، زندگی داشته باشند.

وی گفت: صدا و سیما تا الان خوب کار کرده است و من از زحمات مجموعه صدا و سیما در بخش‌های مختلف از جمله رادیو و تلویزیون تشکر می‌کنم. فکر می‌کنم با شفاف‌سازی و آوردن مردم عزیز، مخصوصاً آن بخشی که الان خاموش هستند و آنها می‌گویند بخش خاکستری، حماسه‌ای دیگر رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1739993
ارسال نظر
نظرات