شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1740000
جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران:

تفرقه‌افکنی بین سپاه و ارتش زائده اتاق فکر دشمن است/ در تبعیت از ولایت و پاسبانی از مرزها متحدیم

تفرقه‌افکنی بین سپاه و ارتش زائده اتاق فکر دشمن است/ در تبعیت از ولایت و پاسبانی از مرزها متحدیم
علیرضا رجبی گفت: سپاه و ارتش بر اساس ماموریت‌های مصرح در قانون مرزهای مشخصی دارند اما در نهایت در دلدادگی به ولایت، تبعیت از امر ولایت، پاسبانی از مرزها و حریم‌ها و هویت‌های مکتبی هرگز با یکدیگر فاصله‌ای ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جانشین معاونت فرهنگی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه تفرقه افکنی بین سپاه و ارتش در بین کارگزاران اتاق فکر دشمن تولید و تکثیر شده است، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: آنچه که واقعیت دارد امروز بیشتر از هر زمان دیگری بین سپاه و ارتش یک پارچگی و همدلی وجود دارد.

علیرضا رجبی افزود: سپاه و ارتش بر اساس ماموریت‌های مصرح در قانون مرزهای مشخصی دارند اما در نهایت در دلدادگی به ولایت، تبعیت از امر ولایت، پاسبانی ار مرزها و حریم ها و هویت های مکتبی هرگز با یکدیگر فاصله ای ندارند.

وی اظهار داشت: ارتش و سپاه مانند دو رزمنده ای که به هر کدام یک خط سپرده شده است با نهایت اتحاد و هماهنگی و اعتماد به یگدیگر درخط رهبری و ولایت هستند، همانند دو برادری که در یک خانواده با هم تقسیم کار کرده اند.

رجبی با اشاره به اینکه طرح موضوع تفرقه بین سپاه و ارتش جایی ندارد و نگرانی برای این موضوع دیده نمی شود و صرفا زائده ذهن دشمن است، ما در نهایت رفاقت در انجام ماموریت های خود لحظه ای تردید نگرده و همدیگر را پوشش می دهیم.

 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740000
ارسال نظر
نظرات