شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 20:05 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1740084

آینه ی تمام نمای خمینی

آینه ی تمام نمای خمینی
خبرگان در سال ۱۳۶۸ و پس از رحلت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) او را برای ولایت مسلمین جهان به مردم معرفی کرد و از آن روز تا به امروز ؛ هر روز زیباتر از قبل درخشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شیرازی در یادداشتی نوشت: در آن روز هم بر این باور بودند که زیبا تر از او کسی نیست . مردی از تبار خمینی ، با همان درایت و علم و خلوص و تقوا و شجاعت و مردانگی و مردمداری و فهم و بصیرت . آشنا با اقتصاد و سیاست و علم نظامی و شعر و رمان و داستان و تاریخ و فقه و فلسفه و عرفان . متبحر در علم هسته ای و نانو و علم پزشکی . اهل شنیدن و حضور در میدان و در کنار مردم و آگاه به زندگی مردم و ساده زیست و خداخواه و خدامحور و دین محور و انقلابی و با روحیه جهادی و خستگی نا پذیر . 

خبرگان در سال ۱۳۶۸ و پس از رحلت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) او را برای ولایت مسلمین جهان به مردم معرفی کرد و از آن روز تا به امروز ؛ هر روز زیباتر از قبل درخشید و با مدیریت مقترانه ی خود در برابر غیر خودی ها و دشمنان و استکبار جهانی ، چون کوه استوار ماند و با گذر زمان دلبریده تر از دنیا ، خدایی تر شد و نورش بر جهان تابید . 
 
امروز پس از ۳۲ سال که از آن روز می گذرد ؛ حتی مخالفینش براین باورند که هیچ کس چون او قادر به مدیریت ایران اسلامی نبود و نیست . 
 
محمد علی ابطحی می گوید هیچ کس در ایران تا به امروز بر انتخاب خبرگان ایرادی ندارد و از دیروز پشیمان نیست و همه بر این باورند که رهبری بهتر از ایشان در ایران نداریم .
 
مهدی کروبی ، حتی پس از فتنه ی ۸۸ و تا به امروز بر این باور است که ایشان بهترین رهبر است و جایگزینی ندارد . 
 
 ایشان پس از انتصاب به رهبری ، مخالفانش را حمایت کرد و برخی از آنان ؛ چون موسوی خوئینی ها را به جایگاه مشاور سیاسی خود رساند . 
 
دفتر ایشان در عصر حکومت خاتمی و روحانی ، بیشترین خدمت را برای حل مشکل مردم به آنان کرد و راه خدمت رسانی را برای آنان هموار نمود . 
 
 مخالفان در جلسات مختلفی به دفتر ایشان دعوت شدند و باب نقد را با سعه صدر ولی فقیه خود گشودند و برخی هر چه می خواستند گفتند و بعد با ناباوری گفتند آقای خامنه ای را نشناخته بودیم . 
 
مدیران و نخبگان و دانشمندان ، در هر جلسه ای نمایی از عظمت و روح بلند ایشان را دیدند و ستودند .
 
۳۲سال ، خود را در سایه سار خمینی کبیر پنهان کرد و راه و رسم بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را زنده داشت و بر اقتدار اسلام و مسلمین جهان افزود و دشمنان بشریت و ظالمان جهانی را خوارتر و ضعیف تر کرد . 
   ملت ایران بر این راه و رسم ، وی را دید و بر او اقتدا کرد و پای انقلاب اسلامی و آرمان ها و ارزش ها ایستاد .
 
در آستانه ی ورود به ۳۳ سالگی رهبری آن مرد خدایی ، سر بر آستان قدس ربوبی و پروردگار جهانیان می ساییم و خدای بزرگ را به خاطر این نعمت عظمی شکر می گذاریم ؛ و به مولایمان خمینی عزیز عرضه می داریم : اماما ! شاگرد مکتبت ؛ باهمه وجود و با شجاعت کامل پای آرمانهایت ایستاده است و ذره ای از خط و راه تو جدا نشده است . ما نیز به او اقتدا می کنیم و تا آخر در کنار او ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم ذره ای از اقتدار و عزت او کاسته شود .
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740084
ارسال نظر
نظرات