شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 23:45 منتشر شده در مورخ: 1400/03/12 شناسه خبر: 1740113
ولایتی:

جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ای از درخشان‌ترین نمادهای مقاومت است

جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ای از درخشان‌ترین نمادهای مقاومت است
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ یکی از درخشان‌ترین و برجسته ترین نمادهای مقاومت است و یمن پس از جنگ تحمیلی ۶ ساله، از گذشته قوی‌تر خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در نشست مجازی «یمن پیروز، تحقق وعده الهی» که از سوی مجمع جهانی بیداری اسلامی برگزار شد، گفت: رزمندگان دلیر در یمن یکی از درخشان ترین صحنه های ایستادگیدر برابر استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار و عوامل آنان در منطقه را در برابر دیدگان جهانیان پدید آوردند. ملت شجاعیمن در طول تاریخ بارها و بارها ثابت کرده که در برابر ظلم، ستم و جنایت، با شجاعت و مقاومت، پایداری نموده و هر متجاوزی راشکست داده است.

 
وی تصریح کرد: فرزندان دلیر مکتب سرخ عاشورا در برابر پیشرفته ترین سلاح های جهان که توسط آمریکا، فرانسه و انگلیس دراختیار عربستان سعودی قرار گرفته و بی رحمانه مردم مظلوم و بی دفاع یمن را از شش سال پیش تاکنون قتل عام می نمایند نه فقط ایستاده‌اند بلکه با تکیه بر دانش بومی و هوشمندی، موفق شده‌اند قدرت سخت مقاومت را ارتقا بخشند و با ساخت دقیق‌ترین موشک ها و پهپادها، دشمن را به تسلیم وادار نمایند.
 
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل تاکید کرد: ملت و رهبری مقاوم یمن همه مشکلات را تحمل نمودند و به جان خریدند و در برابر دشمن تا بندندان مسلح تسلیم نشدند و موازنه قدرت را به نفع یمن سرافراز تغییر دادند.
 
ولایتی تصریح کرد: جبهه مقاومت یمن، صحنه‌ یکی از درخشان ترین وبرجسته ترین نمادهای مقاومت است و بدون تردید یمن پس از جنگ تحمیلی ۶ ساله، از گذشته و پیش از جنگ، قوی تر شده و خواهد شد و قطعاً این‌ مسیر در جهت رشد و شکوفایی ادامه خواهد داشت و جمهوری اسلامی ایران با پیروی از اوامر مقام معظم رهبری، کماکان از مجاهدت این پیروان شریعت اسلام و رهروان اهل بیت حمایت خواهد کرد و انتظار مسلمانان و آزادگان جهان این است که عاملان این جنایات در مجامع بین المللی در برابر جهانیان به محاکمه کشیده شوند و تخریب بیمارستان‌ها، کتابخانه ها، اماکن مسکونی و کشتار زنان و کودکان متوقف شود.
 
وی در پایان از خداوند متعال برای رهبری هوشمند، شجاع، متقّی و مبارز یمن سید عبدالملک الحوثی و همه فرماندهان شجاع وملت مقاوم یمن پیروزی های روزافزون و برای جهان اسلام و ملت مسلمان، سربلندی و عزت مسئلت نمود و اظهار امیدواری کرد هر چه سریع تر شاهد پایان این جنگ وحشیانه علیه یمن با پیروزی مردم این کشور باشیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1740113
ارسال نظر
نظرات